Analikizlikitap

Analikizlikitap
@Analikizliokuyoruz
Okumaya aşık bir anne. #bookstgram
null
yüksek lisans
Konya
null
189 okur puanı
Kasım 2021 tarihinde katıldı
"İntihar iki korkunun savaşıdır: ölüm korkusu ve sizi ölüme iten şeyin korkusu. Güçlü olan taraf her zaman kazanır. Ve eğer kaybederseniz,cezası ölümdür."
Reklam
"Sevgi pahalıydı. Para birimi ise yastı. Ve bazen karşılayabileceğinizden daha pahalıya mal oluyordu."
"Yere cakılmak üzereyken pişman olabileceğimi söylediğini biliyorum,ancak ne var biliyor musun tatlım:Bütün bir yıl boyunca ölümle dans ettim ama pişmanlık duyduğum tek an bıçağı bilegimden çektiğim zamandı."

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
"Kellan neden kendini öldürmüştü?Bu kimin hatasiydi? Bunu önlemek için bir şey yapabilir miydik? Bu sorularunun hiçbirinin cevabını bilmiyordum. 1. Hiçbir şeyi çözmeye hazır değildim.Ve.. 2. Kendini korumak doğanın ilk kanunuydu."
"Kellan'ın söylediği doğru sayılırdı.Tate kendi mutsuzluğundan zevk alıyordu.Bunu bir tür kefaret olarak görüyordu ve mutsuzluğunun başkalarına da bulaştığını asla fark etmiyordu."
Reklam
"İşte öğrenmeyi hiçbir zaman istemediğim bir hayat dersi:Sırlarımız unutmak istediğimiz bir dizi hatıradan başka bir şey değildir."
"Zamanın acıyı körelttigini söylüyorlardı.Bu bir yalandı.Suçluluk duygusu acının yakıtıydı ve ateş her söndüğünde onu yeniden alevlendirirdi."
"Metali parmaklarımın arasında sıkarak yerden aldım. Bu,bir peniydi. Kellan bana bir hediye bırakmıştı. Hoşça kal demenin kendince bir yolu."
"Başka birinin de boktan şeyler yaşadığını duymak rahatlatıcıydı. Sonuçta,şeytanın kendisi bile bir arkadasa ihtiyaç duyardı."
"Aşkın gözünün kör,kulaklarınında sağır olduğunu söylerlerdi. Aklınızı da kaybettirdiğini eklemeyi unutmuşlardı."
Reklam
640 syf.
10/10 puan verdi
Charlotte 13. Yaş gününde evlerinde çıkan yangında anne ve babasını kaybetmiştir.Ailesinden kalan tek kişi olan ablası Leah ise ailesinin ölümünden sonra bir çok hayalinden vazgeçmiş vücudundaki hasarlara rağmen hayatını kardeşine adamıştır. Fakat ona olan suçlayıcı hallerinden hiç bir zaman vazgeçmemistir. Charlotte hem doğum günü hem de
Sevgili Venom
Sevgili VenomParker S.Huntington · Ren Yayınları · 2023168 okunma
640 syf.
10/10 puan verdi
Sevgili Venom
Sevgili VenomParker S.Huntington
8.4/10 · 168 okunma
"Annem eskiden 'Beynin sana yalan söyleyebilir ama kalbin her zaman doğrusunu bilir'derdi. Problem şu ki, çoğumuz gerçekle yüzleşmektense yalana inanmayı tercih ediyoruz."
"İçimdeki incinen ve sesi hala yüksek çıkan kız buradan defolup gitmeni,kendimi korumamı söylüyordu. İçimdeki yetişkinse belki Macon o kadar da kötü değildir diyordu.Belki şey olabilirdi..Ne? Bir arkadaş.."
"Senin açık bir kitap olman herkesin öyle olduğu anlamına gelmez. Çoğumuz olmadığımız biri gibi davranıyoruz. Sadece seçilen birkaç insan gerçek doğamızı görebiliyor."
650 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.