Arif Bilgili / Yazar Menajeri

Arif Bilgili / Yazar Menajeri
@Arifbilgili
Yazar
Evi Nepal’de kalmış Slovakyalı salyangozdur ruhum
Denizli, 4 Mayıs 1972
7 kütüphaneci puanı
223 okur puanı
Aralık 2022 tarihinde katıldı
Siz Ne Yapıyorsunuz?
Misafirliğe gittiğiniz evde kitaplık görünce hiç kimseye aldırış etmeden koltuğunuzdan kalkıp kitap kokusunu takip ediyor musunuz? Kıskandığınız oluyor mu? Ya da acaba bu kitabı ödünç istesem ayıp olur mu diye düşünüyor musunuz?
Reklam
Bugün son gününüz olsa, hayatta yaptıklarınızla gurur duyar mıydınız?
"Biraz sonra uyumaya gideceksin. Düşün bakalım; eğer yarın uyanmazsan, eğer bugün dünyadaki son günün olacaksa, hayatta yaptıklarınla gurur duyar mıydın? Hele sor bunu kendine!" "Asla duymazdım!" "O halde yarın baştan başlamaya bak ve layık olman gerekenlere layık ol!"

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Türkiye'de kitabın çıkmadan yurt dışında çıkması nasıl olur? web sitemizi ve instagram hesaplarımızı ziyaret et. bilgilimenajerlik.com @arifbelginbilgili @siyam_book
Büyük Düşünün... Yurt Dışında Kitabınız Çıksın!
Yazar arkadaşlar... Web sitesini ve instagram hesaplarını lütfen inceleyin. Sonra da mail ile başvuru yapın. @siyam_book @arifbelginbilgili bilgilimenajerlik.com
Reklam
Türkçe & Farsça
Varla yok arasında buldum kendimi. Şimdi, yine orada kayboldum. Aynı bulanıklığın içinden bakıyorum hayata. خود را میان هست و نیست یافتم. حالا دوباره آن‌جا ناپدید شدم. از دل همان ابهام به زندگی نگاه می‌کنم.
Sayfa 26
Ensest Roman
“…Merdivenden yuvarlanıp düşsek, yaramızdan önce ‘bir gören oldu mu’ diye etrafımıza bakmaz mıyız? Sevdiklerimiz bizi terk ettiğinde, ne kadar üzüldüğümüzü gizlemez miyiz?”
Sayfa 252 - OasisKitabı okudu
Ensest Roman
“ - Bilinçli olarak mı yapıyorlar, bilmiyorum ama Afrika’daki kurban kesimlerinde iki kişi olur. Kurban yatırılmaz ve biri avucunda kurbana en sevdiği yiyeceği sunar. Kurban mutludur. Diğer kişi ise yan tarafta bekler. Hayvan keyifle sahibinin avucundan beslenirken, pala bir anda boynuna iniverir… Mavi, ‘Tıpkı benim gibi, çocukluğum gibi,’ diye içinden geçirdi…”
Sayfa 358 - OasisKitabı okudu
Ensest Roman
“Geçtim gittim sanacaksın: Yemeden, içmeden, uyumadan, arkana hiç bakmadan… Bin gündoğumu gün, bin günbatımı gece mesafesi uzaklaşsan da, zaman ayaklarının altından kayarken ruhun yine bu çizgide olacak. Bir kedi adımı kadar yakın olacaksın uçurumun boşluğuna…”
Sayfa 250 - OasisKitabı okudu
Ensest Roman
“İnsanoğlu dünya üzerinde yaşadığı sürece, iyilik de kötülük de hep var olacak. Fakirlik zenginliği kıymetli gösterecek. Tökezleyip düştüğümüzde, dimdik yürümeyi değerli kılacak…”
Sayfa 35 - OasisKitabı okudu
645 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.