Giriş Yap
Avjîn
@Avjin0
Sabitlenmiş gönderi
İsterseniz kütüphanelerinize bin kat kilit vurun ancak zihnimin özgürlüğüne ne bir kilit, bir süngü vurabilir ne de üzerine kapılar kapatabilirsiniz.
Virginia Woolf
Sayfa 96 - Aspendos yayınları
Avjîn tekrar paylaştı.
Bir anne ve çocuğu enkaz altında..
LÜTFEN PAYLAŞALIM, ÇOK ACİL LÜTFEN NOLUR Gaziantep İslahiye sulumagara mah. Bahçelievler bulvarı no144 Numaram 05306977660 Sadullah AY acil afad ekibi lazım 6 kişi ailem göçük altında kaldı kimseye ulaşamıyoruz yardım gelmiyor nereyi aradiysam ulasabildiginiz kim varsa iletebilirmisiniz? Arkadaş attı..
21
Avjîn tekrar paylaştı.
Hatay/Defne Güneysöğüt mahallesi Samandağ Yolu Caddesi no:131 'de arkadaşım var,annesi tiroid hastası, ablası astım hastası, ilaçları evde kalmış, evleri yıkılmış, kendileri serada kalıyor, mahallesine kurtarma ekibi desteği gelmemiş. Adı Selen Yılmaz numarası: 0534 586 85 68 twitter.com/merveygt1910/st... Destek olur musunuz?
30
Avjîn tekrar paylaştı.
Dostlar, şu an tüm illerde enkaz noktaları tespit edilmiş durumda. Bilgi kirliliğine engel olmak adına, sadece Hatay'da bazı yerler tespit edilememiş durumda. Paylaşacağınız adresler Hatay lokasyonlu olursa tespitte çok daha hız kazanacağız. Sevgilerle. Ahbap koordinasyon ekibinin selamını iletiyorum size.
42
Avjîn tekrar paylaştı.
Kalacak yer
Diyarbakır çevresinde dışarıda kalan varsa 200 kişilik kalacak yerimiz var getirmek için arabalarımız da var irtibat 05350515295
58
Avjîn tekrar paylaştı.
PAYLAŞALIM- DESTEK OLALIM LÜTFEN.
Arkadaşlar Maraş-Göksun bir arkadaşım ile olan konuşmam. Lütfen paylaşalım ne kadar çok kitle o kadar erken yardım inşallah. Rabbim herkesi korusun.
25
10,1bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.