Destek Dükkan

Destek Dükkan
@DestekDukkan
Yayıncı
Istanbul
1231 okur puanı
Ocak 2021 tarihinde katıldı
Babasız büyüyen çocuklar erken yaşlanır…
Reklam
Kirlenen sadece biz miyiz be kardeşim? İliklerine kadar çamura batıp bunun bile farkında olmayan binlerce insan varken...
Herkes Gibi Hissediyorsun
Eğer zaman zaman kendini endişeli, yorgun, bitkin hissedersen bu sende bir hata, bir yanlışlık olduğu anlamına gelmez. Yeryüzünde var olan milyonlarca insan gibi sen de hissediyorsun; hepsi bu. Bu doğada var olan her canlı gibi mevsimlerimiz var. Bazen çiçek açıp bazen yaprak döküyoruz. Bazen güneş açıyor, bazen bulutlanıyoruz.
Sayfa 31 - Destek Yayınları

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Siyonist Kehanetler
Geleceği bilmek ya da gelecekte olacakları öngörebilmek tarih boyunca insanlığın en büyük ilgi alanlarından biri oldu. Sümerlerden elimize ulaşan ilk yazılı kaynaklardaki rahiplerin kehanetleri, yıldız hareketlerinin yorumlanması ve farklı fal yöntemleri, gelecekten haber vermek ve insanların da bu doğrultuda adım atmalarını sağlayabilmek için kullanıldı. Geleceğe dair merak ve kaygıların en önemli ayağı kâhinlerdi. Kâhinler, sadece gelecekten haber veren kişiler değil, aynı zamanda dönemin yöneticilerinin de en önemli danışmanlarıydı çünkü geleceği bilmek her devirde insanların kayıtsız kalamadığı konulardı. Bir veliahdın akıbeti, bir savaşın sonucu ya da alınacak bir kararın yaratacağı sonuçlar kâhinlerin hem ilgi hem de görev alanıydı. Geleceği bilmek bu denli önemli bir konuydu. Roma ve sonrasında akdeniz dünyasının neredeyse tamamında hıristiyanlığın hâkim olmasıyla kâhinler, ezoterizm içinde varlıklarını devam ettirmişlerdir. Yani pagan düzen hıristiyanlığın içine nüfuz etmiştir. Kendilerine itiraz edenleri gerek cadı gerekse heretik ilan ederek bu engeli aşmışlardır. Geleceğe dair kehanetlerde bulunan kâhinler yeni düzen içinde kutsal kitaplara peygamber sıfatıyla eklenince onların sözleri ilahi bir düzenin hayata geçmesini şart koşan emirlere dönüştü. Böylece buna inananların bu şifreli bilgilerin/kehanetlerin çözümüne başlamalarından başka seçenekleri kalmadı çünkü zaman azalıyor ve takvimleri bitmek üzere...
Bir kıvılcım bir damla sudan daha güçlüdür. Bu öğreti sizin kıvılcımınızdır, ateşi yakın!
Reklam
İnsanlar güce karşı koyamazlar. Ya korkudan boyun eğerler ya da güce âşık olurlar…
Yeni çağın gerçeklerinde var olmak için kadın beden formunda içten dışa iyileşmeli, güçlenmeli ve iz bırakan güzelliğe kavuşmalısın.
Reklam
İnsanı yaşadıklarından çok düşündükleri çıldırtırmış.
Size zarar veren ve yıkıcı bir ilişkinin içindeyseniz asıl başarı ilişkiyi kurtarmak değil o ilişkiden vazgeçmektir.
destek yayınları
Devletler, kontrollerine aldıkları muhalefet hareketlerini, ayaklanmaları ya da devrimleri, dışında kaldıklarından daha kolay engeller.
Eğer yaşanmakta olana başkaldırıyorsanız ve gençseniz, yaşadığınız her ne olursa olsun serüvendir.
115 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.