1000Kitap Logosu
Ersin Yaman
TAKİP ET
Ersin Yaman
@ErsinYamaan
Okuduğum Kitaplardan Paylaşımlarım #Pazarlama #Ekonomi #Tarih instagram.com/tariihcim?utm_mediu...
İSTANBUL
İSTANBUL
1569 okur puanı
12 Eyl 2020 tarihinde katıldı.
89
Kitap
6
İnceleme
234
Alıntı
44
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Ama aşk, bir cenin gibi bedenin karanlıklarında acıyla dönüp durmaktan kurtulduğu, nefes ve dudak aracılığıyla kendini zikir ve itiraf edebildiği zaman gerçek aşktı. Bu duygu çok ısrarcı olursa, bir an gelir ilmek ilmek dokunmuş tırtıl yuvasını deler, yükseklerden en derinlere doğru yuvarlanır ve ürkmüş yüreğe var gücüyle çarpardı.
1
144
EN BAŞARILI KİŞİLER HİÇBİR ŞEY BİLMEZ
En başarılı insanlar alçakgönüllüdür. Her şeyi bilmediklerinin farkındadırlar ve dolayısıyla bilgiye doyamazlar. Öte yandan cahil insanlar zaten her şeyi bildiklerini zannederler ve nihayetinde öğrenme sürecine bir son verirler... ve başarısız olurlar.
124
TAKİPÇİLERİNİZ SADECE TAKİPÇİ DEĞİLDİR, ETTEN KEMİKTEN İNSANLARDIR
Hikâyelerinize ilham kaynağı olması için arayıp bulduğunuz trend konularının doğrudan markanızla ilgili olması gerekmez. Ürününüzü veya hizmetinizi tamamen alakasız görünse bile popüler konulara bağlayabilirsiniz. Bütün mesele bu ikisini birbiriyle ilişkilendirme konusunda biraz kafayı çalıştırmakta yatıyor. Shareability'nin Pizza Hut ve Pepsi için çektiği “Selfie Çubuklarının Tehlikeleri” adlı video kampanyası markaya değil trend olan bir konuya dayalı içerik oluşturmanın başarılı bir örneğidir. Video, selfie çubuklarını kullanmanın tehlikeleriyle ilgili komik bir kamu spotu şeklinde çekilmiştir. Selfie çubukları Disneyland'de yasaklanınca sosyal medyada trend olmuştu; Brownstein ve ekibi de videoyu bu yeni çıkan trend etrafında şekillendirdi. Pizza Hut 60 cm uzunluğunda bir pizza yapmayı planlıyordu. Bundan yola çıkarak bu yeni ve inanılmaz derecede uzun pizzayla fotoğraf çekmek için gerçekten uzun bir selfie çubuğuna ihtiyacınız olacağı konseptini buldular. İkisini komik bir şekilde ilişkilendirdikleri ve bir selfie parodisi yarattıkları için video YouTube'da viral oldu. Videonun yayınlandığı dönemde selfie çubuklarının trend olması ve aramaların sürekli bunun üzerine yapılmasının da etkisiyle yayınlandığı ay içerisinde video dünyada en çok paylaşılan reklam videosu haline geldi.
59
2
...
540 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.