Ertugrul Evliyaoglu

Ertugrul Evliyaoglu
@ErtugrulEvliyaoglu
International Trade | English - Italian - German - French | Digital Marketing -Search Engine Optimization | Documentary Credit Specialist | Economics | Bibliophile | Omni Channel Marketing
256 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
8 günde okudu
Müzakere 101
Kitap Önerisi : Müzakere bir savaş değil her iki tarafında kazanmasını amaçlayan görüşmedir . Şahsen kitabı beğendim , okurken hiç sıkılmadım , herkese tavsiye ediyorum
Müzakere 101
Müzakere 101Peter Sander · Say Yayınları · 2018123 okunma
Reklam
168 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
8 günde okudu
Türkiye’de Özel Sektör
Kitap Önerisi : Tufan Darbaz 32 sene çeşitli şirketlerde çaliştiktan sonra 53 yaşında ( 2006 ) sağlık sorunları nedeniyle emekli oluyor . Şuan durumunu tespit edemedim ancak inşallah iyileşmiştir . Bu kitabı yeni mezun genç kardeşlerimize şiddetle okumalarını tavsiye ediyorum çünkü Türkiye’de özel sektörü çok güzel anlatıyor. #kitapönerisi #kitaptavsitesi #kitap #kitapkurdu #book #doğanholding #kitapokumak #okudumbitti #1000kitap #ceo #tufandarbaz #readingchallenge #sabancıholding #booklovers #boyumkadarkitap #ceoluğauzananyol #sakıpsabancı #sistemyayıncılık ( 65 )
Ceo'luğa Uzanan Yol
Ceo'luğa Uzanan YolTufan Darbaz · Sistem Yayıncılık · 201013 okunma
416 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
121 günde okudu
Herşeyin Kısa Yolunu Bulmaya Çalişanlar OKUMASIN
6 şubat depreminden sonra yeni yeni kitap okumaya başladım , “USTALIK” kitabı müthiş bir kitap ancak armut piş ağzima düş veya bir şeylere kolay ulaşmaya , liyakatsizliğe alişkin insanlar için tavsiye etmiyorum çünkü bu kitap azimden , emek çekmekten , mücadeleden , alın terinden , başarının kısa yolunun olmadiğindan bahsediyor .
Ustalık
UstalıkRobert Greene · Altın Kitaplar · 2015618 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
92 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
31 saatte okudu
Yenilmezlerin ve En Güçlülerin Sırları
Selim hocam çok güzel bir kitap yazmiş , tebrik ederim . Herkese tavsiye ediyorum , Selim hocamı bu genç yaşına rağmen böyle çalışmalar yaptığı için tebrik ediyorum .
Yenilmezlerin ve En Güçlülerin Sırları
Yenilmezlerin ve En Güçlülerin SırlarıSelim Geçimli · Kitapita Yayınları · 202244 okunma
192 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Herkes Hipnoz Öğrenebilir
Depremden sonra kafamın dağılması için bayağı işe yaradı , güzel kitap herkese tavsiye ediyorum. Kürşat hocamızın kitapları genelde satışla alakalıdır ancak bu da çok güzel bir kitap olmuş .
Herkes Hipnoz Öğrenebilir
Herkes Hipnoz ÖğrenebilirKürşat Tuncel · Ceres Yayınları · 20231 okunma
Reklam
Reklam
65 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.