1000Kitap Logosu
Ftm
Ftm
Ftm
TAKİP ET
Ftm
@Ftmksl
34 okur puanı
26 Haz 2019 tarihinde katıldı.
488
Kitap
35
İnceleme
12
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Ftm
Aşk Affetmez'i inceledi.
352 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
On iki yıl önce başlayan bu maceranın artık bitme vakti gelmişti. Çünkü Lamont dükü damı diğer Temple ünvanını geri kazanacağı anahtarı bulmuştu Mara. Şimdi intikam zamanıydı aşk değil. Ancak aşkın zamanı var mıdır? Ahh Temple koca adam tam cüssene yakışır bir aşk romanıydı. Mara tatlım beni bazen çok sinirlendirdin.Ben severek okudum umarım sizlerde beğenirsiniz. İyi okumalar.
Aşk Affetmez
7.8/10
· 147 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Ftm
Geçmişten Gelen Mutluluk'u inceledi.
352 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Leydi Pihilippa her şeyi merak eden, araştıran ve öğrenmek isteyen bir bilim insanıdır. Bu kez merak ettiği konu bir leydinin konuşmaya bile utandığı bir konudur. Öğretmen olarak ise Croos u seçmiştir. Çapkın, kumarbaz ve düşmüş meleğin ortağı Croos. Evet en iyi öğretmen odur Pihilippa buna karar vermiştir. Aceba kim kime neyi öğretecek. İyi okumalar.
Geçmişten Gelen Mutluluk
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Ftm
İntikam Ateşi'yi inceledi.
410 syf.
·
Puan vermedi
Yazarın şimdiye kadar okuduğum en güzel kitabıydı. Tatlı Penolope evlenmek ve uysal bir eş olarak yaşamak için yetiştirilmiştir. Üstelik amacına ulaşır ve bir dük ile nişanlanır ancak dük başka birine aşık olur ve nişan bozulur. Bozulan nişanı üzerinden sekiz yıl geçmiştir an cak Penolope hala ne nişanlıdır ne de evli çünkü beklemektedir özel birini ona aşkı verebilecek birini. Ama artık evlenmek zorundadır kız kardeşleri için üstelik babası bu işi hızlandırmak için çeyizine birçok kişinin istediği bir araziyi eklemiştir. İşler kızışmıştır çünkü Bourne yıllar önce kumarda kaybettiği araziyi ve intikamını almak için her şeyi yapacaktır. İntikam için planını yapmıştır ancak hesaba katmadığı bir şey vardır AŞK. İyi okumalar.
İntikam Ateşi
7.8/10
· 217 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5
Ftm
Bir Dükün Kalbini Titretecek On Bir Skandal'ı inceledi.
432 syf.
·
Puan vermedi
Kibir mi tutku mu galip gelecek yoksa aşk hepsini alt mı edecek?Herşeye tutkuyla yaklaşan skandallar kraliçesi İtalyan rahatlığına sahip Jullliane bu kibir abidesi saf İngiliz Simon u yola getirecek. Hemde tüm skandallarına rağmen.Keyifli okumalar.
Bir Dükün Kalbini Titretecek On Bir Skandal
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Ftm
Ruhunu Aşka Teslim Et'i inceledi.
328 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Serinin üçüncü kitabı. Benim için en güzel kitap da buydu aynı zamanda. Andreas kimsenin karşısında konuşamayı bile unuttuğu adam bu kadına neden hayır diyemiyor. Bu kız belasını arıyor evet babasının yerine Andreas a mektupları o yazıp gönderiyor aslında babasının işini o idare ediyor. Andrea sın intikam planı sekteye uğrayacaksa bu baş belası güzel gülüşlü müzikal sesli kız yüzünden olacak. Ben çok sevdim bu hikayeyi umarım sizde seversiniz. İyi okumalar.
Ruhunu Aşka Teslim Et
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Ftm
Bir Gece Yetmez'i inceledi.
384 syf.
·
Puan vermedi
Serinin ikinci kitabı açıkçası üç kitabı da okuyup yorum yapmak istedim. Kitapların dilinin gittikçe daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kötü çocuk kusursuz kızı baştan çıkarır. Ava giden avlanır beyler. İyi okumalar.
Bir Gece Yetmez
7.0/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
8
Ftm
Tutkunun Sırrı'ı inceledi.
384 syf.
·
Puan vermedi
Serinin ilk kitabı(ben üçüncüden başlamışım ki o daha iyi) 1800 lü yıllardan bir roman. Klasik konulu zengin makam sahibi erkek, fakir kitapçıda çalışan kız hikayesi. Aşk mantık işi midir? İyi okumalar.
Tutkunun Sırrı
6.5/10
· 73 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5