RASKOLNİKOV
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
RASKOLNİKOV
@GalizK
Dünyam benim; Küçücük dünyam, İşim, Aşım, Uğraşım. Kusurum, yanlışım, yanılmışlığım, Kızgınlığım, kıskançlığım, alınganlığım, Birdenbire evrenliğim; Birbaşıma kalmışlığım bir anda. ...
meslek
Edebiyat Öğretmeni
egitim
Lisans
dogum-gunu
3 Nisan
v3_profil_bos
2705 okur puanı
gecmis
19 Şub 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
pin
Sabitlenmiş gönderi
Hangi çiçek, diğerini “sarı açtı” diye ayıplar? Hangi kuş “farklı ötünce” diğerine yasak koyar? Derisinden, dilinden ötürü öldürülüyor insanlar. Ah insanlar! Her şeyi bulup kendini bulamayanlar.
kamera
Charles Bukowski
Biliyorum, konuşucak birşeyimiz yok Ama yine de gözlerini al gel Elindeki yarayı, suskunluğunu, acemiliğini Beni biri severse inanmam Seni biri severse utanırsın Bilmediğin bir hastalığa acımak gibi bile olsa gel Biliyorum konuşacak bir şeyimiz yok Ama ıstırabım sende, mutlaka al da gel
kamera
Cezmi Ersöz
Ne sabahtır bu mavilik, ne akşam! Uyandırmayın beni, uyanamam. Kaybolmuş sevdiklerimiz aşkına, Allah aşkına, gök, deniz aşkına Yağsın kar üstümüze buram buram... Buğulandıkça yüzü her aynanın Beyaz dokusunda bu saf rüyanın Göğe uzanır - tek, tenha - bir kamış Sırf unutmak için, unutmak ey kış! Büyük yalnızlığını dünyanın.
bakın bu çok önemli
"Kızını dövmeyen degil, övmeyen, sevmeyen, sevgisini göstermeyen, takdir etmeyen, cesaretlendirmeyen, özgürleştirmeyen, sorumluluk alıp sağlıklı bir şekilde rehberlik etmeyenler dizini döver"
17,3bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;