Luna

Sabitlenmiş gönderi
' Doğduğum ve öleceğim için mutluyum, bu dünyada yaşama fırsatı bulduğum için şanslıyım. Bütün güzel müzikler, filmler ve kitaplar için minnettarım. Mutlu sabahların yanı sıra mutsuz gecelere de; hayatın istediğim şekillerde değil, kendi istediği şekillerde gelmesine alışığım. Hiçbir şey anlamadım hayattan. Tanrının varlığını da mantıklı buldum, yokluğunu da. Bir şeyler hissedebilmeyi sevdim, içinde yaşadığım bu çileli organizmayı sevdim. Umarım yeniden doğarım. doğmazsam o sonsuz hicliği de sevmenin bir yolunu bulurum. ağaçlar çok güzeldi, bir de kediler '
Reklam
Luna tekrar paylaştı.
Uyumak . Yukarıya dayanamıyorum artık . Artık kuvvetim kalmadı . Ben uyumak istiyorum . Ölü olmak . Bütün ömrüm boyunca ölü olmak . Ve uyumak . Nihayet rahat bir uykuya kavuşmak . On binlerce gece uyumak .
Luna tekrar paylaştı.
Ne gece dinlendiğimde çözülüyor kaygılarım, ne de derin bir uyku çektiğimde.

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Luna tekrar paylaştı.
Uyku kabul etmiyor beni
Her gün uyku beni koynuna alsın diye yalvardım. Her gün, gün bitiyor gece bitmiyor dedim
Luna tekrar paylaştı.
Güçlü uyku ilacımın etkisini bekliyorum. Doktorun verdiği Prent adlı ilaçtan da aldım. Bu geceyi ter içinde birkaç kez uyanmadan geçirebilecek miyim? Sanmıyorum, yine uyanacak, bölünen uyku acılarıyla sabahı bulmaya çalışacağım. Parantezler açmaktan – yılgıma karşın, kendimi alakoyamıyorum. Peki kapatayım. Yoruldum.)
Reklam
126 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
1 saatte okudu
İntihar
İntiharEdouard Leve
8.1/10 · 2.722 okunma
"Tam üç kez insanlarla aramda köprü kurmaya çalıştım ve üç kez aldatıldım."
42 syf.
·
Puan vermedi
·
6 günde okudu
Geceye Övgüler
Geceye ÖvgülerNovalis
7.4/10 · 2.031 okunma
Kalmadı artık arayabileceğimiz bir şey - Yürek doymuş ve boşalmış dünya. Sonsuz ve gizemli akışla Kaplamakta tatlı bir ürperti her yanımızı - Bana öyle geliyor ki, derinlerden dalgalanmakta Hüznümüzün bir yankısı.
Ötelere yuvarlanıyorum, Ve her acı Günün birinde dönüşecek şehvetin dikenine. Az zaman kaldı, Sonra kurtulacağım, Ve sarhoş, uzanacağım Aşkın kucağına.
Reklam
Cenneti çağrıştıran bir yorgunluk hissediyorum içimde.
Dünya uzaklarda - derin bir mezara indirilmiş -, yeri, bir çöl gibi ve yapayalnız. Göğsünün tellerinden derin bir hüznün esintileri yükselmekte.
sen, geceyi benim için yaşarı ilân ettin - beni insan kıldın - ruhun ateşiyle kavur bedenimi, kavur ki, daha yüce bir düzlemde, daha bir içten seninle kaynaşayım ve ondan sonra gerdek gecesi, sonsuzluğa açılsın.
Uğursuz bir koşuşturma kemirmekte gecenin cennetini.
Aşkın o gizli kurban ateşi hiç sonsuza kadar yanmayacak mı?
10,8bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.