1000Kitap Logosu
Gölge Koleksiyoncusu
TAKİP ET
Gölge Koleksiyoncusu
@KafKeff
WELCOME TO DARKNESS
Anekdot yazarı, Mütalaam, Seyyahlık, öğretmen adayı....
Parmakları kırılan bu yazar yılmadı
Bursa
689 okur puanı
http://Eyvah! Aldandık. Şu hayat-ı dünyeviyeyi sabit zannettik. Ne dem baki ne gam baki.. .
08 Mar 2019 tarihinde katıldı.
326
Kitap
194
İnceleme
1.982
Alıntı
1.220
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
95 syf.
·
Puan vermedi
Çocukken okuduğum bilinmeyen Ömer Seyfettin öyküsü.... İçeriği aklımda çok kalmadı lakin çocukken okuduğum kitapların tadı bir başkaydı.... Ömer Seyfetti'nin bilinen kitapları daha hoş tabi...
Kıskançlık
7.8/10
· 41 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
248 syf.
·
Puan vermedi
Agatha eserlerinde ortalama 7-10 arası şüpheli verir siz sürekli verilen ipuçlarıyla şüpheliyi değiştirirsiniz, lakin emin olamazsınız. Zengin bir adamın ölümünün ardından gerçekleşen araştırma dedektifin aldığı ilk dosyadır. Verilen ipuçlarıyla en çok şüphelendiğim karakter tutuyordu lakin o kadar da olmaz diye düşünmüştüm, oldu... 2017 yapımı filmi de var mutlaka izleyin.
Çarpık Evdeki Cesetler
Okuyacaklarıma Ekle
6
104 syf.
·
Puan vermedi
Nasıl olsa çocuktur, kusura bakmaz demişsin besbelli… Ama çocuklar kusura bakarlar. Kuşlar gibi. Hani taş atmıştım bir kez küsüp kaçmıştı… Ben şimdi kaçamıyorum İnci. Ama büyüyünce kaçarım belki. Hani o mavi uçurtma gibi…’’ Uçurtmayı Vurmasınlar kitabının hikâyesi, annesi ile birlikte ceza evine mahkûm edilen Barış’ın, orada ona en yakın arkadaşlık eden İnci ablasına yazdığı mektuplardan oluşuyor. Zaman zaman güldüren zaman zaman hüzünlendiren, ama hepsinin sonunda düşündüren soruları ile bir çocuğun dünyasına adım atarken, Uçurtmayı Vurmasınlar kitabı ile tutukluların dünyasında da kendimizi buluyoruz.
Uçurtmayı Vurmasınlar
Okuyacaklarıma Ekle
4