Vanya

Vanya
@Kitap_veseveer
Bir zamanlar, kitapları sevmeyen bir kız vardı. Zorla okutulurdu o kitaplar, şimdi ise o kız büyüdü ve elinden kitapları alamaz oldular.
Korhan :)))
"İleri tarihe ertelendi de diyebiliriz." "Neden? Bana nedenini söylemedin." "Oyun yazarı Mania'yı senden başkasının oynamasını istemiyor."
Reklam
Kâğıt oyunu, oyuncular, özellikle de erkek oyuncular
O oyuncu falan değildi. Oyunu yazan kişinin ta kendisiydi. Aslında evet, o iyi bir oyuncuydu.
Haklı...
"Çünkü sizin birbirinizi nasıl sevdiğinizi gördüm, söylemenize gerek var mı? Yok. Söylemediniz diye bu kadar büyüdü, söyleseniz nasıl olurdu biliyor musun? Ayakta duramazsın. Bak, karşımda ayaktasın. Çünkü sana seni nasıl sevdiğini söylemedi daha. Söylese bir adım daha öteye gidemezdin, kalırdın. Onun için kalırdın. Seni nasıl sevdiğini bildiğin için kalırdın. Şimdi belki seni sevdiğini biliyorsun ama kaçmak, gitmek, onu geride bırakmak istiyorsun. Görüyorum ki bunu yapıyorsun da. Çünkü seni nasıl sevdiğini ondan duymadın, sadece biliyorsun; bilmek ve duymak aynı şey değil, görüyor musun? Nasıl da ayaktasın. Oysa içinde yere çökmüş ağlayan çocuğun sesini ben senin gözlerinden duyuyorum."

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Doğrular
"Onu o kadar koruyorsun ki, onun için kendini bile harcarsın."
Kendini kandırma
"Onu hayatımda neden tutuyordum, biliyor musun? Sevdiğim için falan değil, bana iyi geldiği için tutuyordum. Bana iyi gelmediği gün de onu terk ettim. Şimdi bu şehir bana iyi gelmiyor, bana iyi gelmediği için onun bile yanında kalmadım, bu şehirde kalır mıyım sanıyorsun?"
Reklam
Reklam
826 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.