1000Kitap Logosu
DUYGU DAN BOŞLUĞA
DUYGU DAN BOŞLUĞA
DUYGU DAN BOŞLUĞA
TAKİP ET
DUYGU DAN BOŞLUĞA
@MAVIDYG
ÖLENE DEK ÜSLUBUN "KİMLİK" OLDUĞUNU SAVUNACAĞIM..
Kadın
29 okur puanı
23 Tem 23:16 tarihinde katıldı.
135
Kitap
7
İnceleme
22
Alıntı
92
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sen erken uyanıyorsun. Beni de uyandırır mısın demişti? Ben çok heyecanlı bir kişiliğim. Her zaman 5 ten uyanan ben kendime güvenemedim. Olur da uyuyakalırsam diye uyumamayı seçtim. En son saate baktığımda 5 e 10 vardı, bir 10 dakika daha uyusun istedim, uyandırmaya kıyamadım 10 dakika önceden. Ve uyuyakalmışım😁 Yani ne kadar önem verirsek verelim, bazı şeyler bize kalmıyor, hayat işte.. O günü hiç unutmam. Nasıl da mahcup aramıştım sonrasında.. Ama bir mucize olmuş, kendi erken uyanmış zaten. ( Ya da bana söylemişti , içim rahat etsin diye. Ben aramayınca da beni aramamış. Uyumamı istediğinden.. Teşekkürler hayat!.
14
Ve bir de o özel insanlar var ki; yara izi kadar derin.. asla gitmeyen.. zamanla bile!. Bazı insanlar sonsuza kadar bir duygudur. Bize kalan!.
11
NASIL DA ÖZLEMİŞİM YAĞMURUN SESİNİ... SENİN SESİNE NASIL DA BENZİYOR YAĞMURUN SESİ.. HUZUR GİBİ, BEN YAĞIYORUM AMA ISLANMAKTAN KORKMA , HASTA OLMAZSIN DİYE TELKİN EDER GİBİ.. İNSAN EN BAŞTA YAĞMURU SEVEN İNSANLARDAN ÖĞRENMELİ SEVMEYİ.. SIRILSIKLAM ISLANIRLAR HER YAĞMURDA HEM İSTEYEREK,HEM GÖRENLERİ GÖRMEZDEN GELEREK.. ÇÜNKÜ İNSAN SEVDİĞİNDEN KAÇAR MI Kİ? BEN DEDEMDEN ÖĞRENDİM SEVMEYİ..
8
Eskiden balık olmak isterdim.. Balık hafızasıyla unutabilmek herşeyi.. Hem sırf kötü anıları unutmak için, küçük mutlulukları da silmeyi göze alarak.. Şimdilerde fil olmayı istiyorum. Fil hafızasında hatırlamak herşeyi.. Yaşattığın tek bir AN'ı bile hiç unutmamak.. TEŞEKKÜR EDERİM bana kendini unutturamadığın için...
6