1000Kitap Logosu
Mükerrem Koçak
TAKİP ET
Mükerrem Koçak
@Mukerremsulun
Kırklareli'li Balkan Ve Tatar Kızı Kafasına Göre Okumayı Seven,Ev Bağımlısı,Mutfak Aşığı ~ Dads Never Die ~
Okur
Önlisans
İstanbul
19 Eylül 1995
90 okur puanı
20 Şub 2019 tarihinde katıldı.
80
Kitap
53
İnceleme
204
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
232 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Yazarın özellikle Noel kitapları ayrı bir güzel oluyor,ayrıca sıcacık oluyor. Kitabı muhakkak okumanızı tavsiye ederim kitapta yer yer gerçekten çok güldüm. Sıcacık bir aşk var,Noel telaşı var,haylaz 4 melek var ee daha ne olsun :)
Melekler Korusun
7.8/10
· 490 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
399 syf.
·
10/10 puan
Serinin son kitabı çok uzun bir aradan sonra elime geçti normalde adapte olmam zor olur böyle olduğunda fakat bu kitapta asla öyle olmadı :) Sanki mahalleme geri dönmüş arkadaşlarımla buluşmuş gibi hissettim zaten bu yazarın beni en çok çeken yeri bu nedense kitaplarında huzur biliyorum :) Kitabın konusuna gelicek olursak yine güzel sıcacık dostluk var aşk var :) Peki sizin ideal koca adayiniz için bir listeniz var mı ? Peki o listedeki maddeleri karşılayan bir adamla bir anda bir yüncü dükkanında karşılaşsanız ne hissedersiniz ? Ya da sizin daha önce yaptığınız gibi küçük yaşta evlilik yapmak isteyen bir kızınız olsa ne tepki verirsiniz ? İşte bu kitapta bunların hepsinin cevabı var. Lauren ve Rooster'ın güzel aşkına tanık olacaksınız itiraf etmem gerekirse bir ara Lauren'in hem patronu hemde arkadaşı olan Elisa'ya çok sinir oldum. Kitapta birde aslında dış görüşüne önem vermemeyi yüreğine bakmayı ve tarihin tekrar tekerrür ettiğini göreceksiniz. Keyifli okumalar :))
Bir Buket Aşk
8.5/10
· 200 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
440 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Debbie Macomber okumayı gerçekten çok seviyorum her ne kadar sonunun mutlu son olacağını bilsem de kitapları ayrı bir umut,mutluluk veriyo. Ayrıca kalemine de hayranım. Kitabın konusuna gelecek olursak bazen hedeflerimize ulaşmak hırsıyla hayatta kaybettigimiz ve kaçırdığımız zamanın, insanların, duyguların farkında olamıyoruz bazen bunu erken farkedip telafi şansımız olabiliyor fakat bazen olmuyor. Verdiği mesaj çok güzeldi bence. Bence mutlaka okuyup biraz düşünmeliyiz biz nelere kitlenip neleri kaçırıyoruz diye.
İyi ki Geldin
8.1/10
· 474 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3
320 syf.
·
Puan vermedi
İlk Arkadya Deneyimim Oldu Bu Kitap Ve Sanırım İlk Defa Bir Kitap İçin Yazılacak Birşey Bulamadım. Kitabın Konusu ; Kitap Tin Win'inin ortadan kaybolup kızı Julia'nin gönderilmemiş bir mektup bulduktan sonra babasını arama isteğiyle başlıyor. Mi Mi ve Tin Win'in sıcacık ve samimi aşkını anlatıyor. Kitapta sanırım tek gıcık olduğum karakter amcaydı. Kitabın özellikle sonuna bayıldım. Kitap Tek Kelimeyle Harika. Sıcacık Bir Aşk Romanı. Kesinlikle Okumalısınız.
Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler
Okuyacaklarıma Ekle
4