Giriş Yap
Kardelen
@Pasaklikontesim
Geldik gidiyoruz
Özel Eğitim Öğretmenliği
51 okur puanı
02 Eyl 2020 tarihinde katıldı
Şu anda okuduğu kitap
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
304 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Kitapta her ayrıntısıyla sağlıklı düşünmenin nasıl olması gerektiği anlatılmış.Nasıl daha sağlıklı düşünüp,daha doğru kararlar verebilirim diyen biri için yol gösterici bir kitap olabilir. Sıkılmadan ve zihninizi yormadan çerez niyetine okuyabilirsiniz :) Kitaba aynı zamanda ders niteliğinde hikayeler,ünlü kişilerin sözleri ve şiirler de serpiştiriliverilmiş. Sağlıklı düşünebilmek dileğiyle...
Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün!
7.6/10 · 603 okunma
Reklam
128 syf.
·
72 günde
·
Puan vermedi
Sabahattin Ali 'nin romanlarında gördüğümüz gerçeklik ve anlatılan sahneyi görüyormuş hissine kapıldığınız betimlemeleri bu öykü kitabında da görüyoruz.Öykülerde Anadolu insanı ve Anadolu hayatı olan gerçekliğiyle ortaya konulmuş.Bunun yanı sıra hüzün ve ölüm öykülerin hep bir köşesine iliştiriverilmiş.Okurken pek çok kez yazık diyebileceğiniz,içinizde karekterlere karşı acıma ve üzüntü hissi uyandıracak bir kitap.Sabahattin Ali'nin kalemine tekrar hayran oldum diyebilirim. Olayları dolandırmadan ve nokta atışı yaparak okuyucuyu etkilemeyi başarabilmiş ve anlatacaklarını büyük bir ustalıkla kaleme dökmüş.
Yeni Dünya
8.1/10 · 20,4bin okunma
272 syf.
·
26 günde
·
Puan vermedi
İnsanlar kendilerinden düşük gördükleri kişileri hemencecik nasıl da ötekileştiriyorlar.Kendi egolarını tatmin ediyorlar bu sayede.Bu kitapta yetersizliği olan bir bireyin nasıl etiketlendiği, toplum tarafından nasıl işe yaramaz gözüyle bakıldığı anlatılmış.Ama Petey hayata gülmeyi başarmıştı.Sonuçta " mücevher nasıl parlayacağini keşfeden bir kaya parçasıymış."
Petey
9.1/10 · 3.155 okunma

Okur takip önerileri

دلال. Ç
@veraa_dKardelen ile benzer
Mehmet Ali KARADENİZ
@mehmetali_krdnzKardelen ile benzer
Cihad
@vakurbirokurKardelen ile benzer
Daha fazla göster