Hilal BECERİKLİ
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
Hilal BECERİKLİ
@Reddia3
twitter.com/reddiaa3 instagram.com/hilalbeceriklii ‘MUSICIAN KARMA YAZILARIMI ALMAYIN
meslek
Musician,teacher
harita
Diyarbakır
dogum-gunu
10 Mayıs 2000
v3_profil_bos
167 okur puanı
gecmis
06 Nis 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
pin
Sabitlenmiş gönderi
Bin kere dönsen o güne bin kere ihanet edecekler sana.Herkes doğasının gereğini yapar.Bin kere ihanet etseler sana,çaresi yok bin kere gidersin yanlarına..
Bazı insanlara çok anlam yüklüyoruz. Bizim biricik sevgimizi, şefkatimizi hak ederler mi diye düşünmüyoruz. Kimi seveceğimizi kontrol edemesek de kimden kurtulmamız gerektiğini biliriz, bunun sinyallerini az çok alırız. Rastlaşmak kaçınılmaz olsa da bırakmak elimizdedir.Saf ve kıymetli duygularımızı günden güne besleyip büyüttüğümüz için ilişkinin geldiği noktayı kabul edemeyiz, "böyle olmamalıydı" diye düşünerek olmasını istediğimiz şekli için çabalar dururuz bu süreçte de hırpalanırız, kendimizden uzaklaşırız, yargılarız, suçlarız.Düşünüyorum da, onun için ne anlam ifade ediyorum? Benim çabamın onda bir karşılığı var mı? Benim bu onarma isteğim karşılığında vefalı bir tavır gördü mü mesela? Kıymeti bilindi mi bu savaşımın? Bunları düşünmek,tartmak,uzaklaşmamız için işimize yarayan argümanları gösterebilir.
Ertesi hafta saçımı kısacık kestirdim ve uçak biletimi iptal ettim.Bir daha eski okulumdan kızlarla birlikte dışarı çıkmadım,annem beni fark etmeyecek kadar kendi derdine düşmüştü ve babam da evimizdeki her türlü ruh hali değişimini ve yeni yeni ortaya çıkan kendimi odama kilitleme alışkanlığımı “kadın so­runları” diye adlandırıyordu. Nihayet kim olduğumu bulmuştum;bulduğum kişi yabancılarla sarhoş olan o şen şakrak kızdan çok daha farklıydı.
1.029 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;