1000Kitap Logosu
Sevinç Sancar
TAKİP ET
Sevinç Sancar
@Secar_08
Hayat bir öyküye benzer, önemli olan yanı eserin uzun olması değil, iyi olmasıdır.
Özel eğitim
Lise
Bursa
Artvin, 4 Ekim
352 okur puanı
03 Şub 2020 tarihinde katıldı.
179
Kitap
173
İnceleme
70
Alıntı
1.000
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sevinç Sancar
Ateşle Oynama'yı inceledi.
544 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
İstanbul’da yaşayan Hare’nin sıradan bir hayatı vardı. Profesyonel bir dansçı olmak ve kız kardeşi Sare için bir eczane açmak dışında büyük hayaller kurmamıştı. İstemediği halde bir suça karışınca büyüdüğü kasabaya sığınmaktan başka çaresi kalmadı. Ailevi bir görevi yerine getirmek için geldiği kasaba, başarılı bir cerrah olan Engin Dinçerler’e göre değildi. Genç adamın mesleğinin etrafında dönen kuralcı hayatı bu sakin kasabada karşılaştığı bir kızla birlikte tepetaklak oldu. Yaşantısına tamamen aykırı olan bu güzel sarışını kolayca bertaraf edebileceğini sandı ve fena halde yanıldı. Tanışmaları olaylı, aşkları sıra dışıydı… Bir yanda suçla kararmış geçmişinden korksa da, yıllar sonra karşısına çıkan ilk aşkıyla mutluluğu düşleyen Hare, diğer yanda ailesine karşı işlenen suçun intikamını almak için peşlerine düşen bir adamla başı ve kalbi büyük bir belada olan Sare…
Ateşle Oynama
7.4/10
· 364 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3
Sevinç Sancar
Beni Sev Diye'yi inceledi.
592 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Ukala İngilizler ve gururlu İskoçların bitmeyen düşmanlığını da konu edinen güzel bir tarihi romans.. Asudenin dilinden okumak zaten çok keyifli , masalsı bi havası var.. Romantik, entrikali, heyecanlı, biraz aksiyonlu Lordlar aşağı Leydiler yukarı zamanlarının güzel tadı mest ediyor insanı, Lord Barlowlari çok seveceksiniz tabi arada (baya bir) saydirmaniz da muhtemel, bizim inatçı gözü kara İskoç guzelimiz Kristy tabiki bir erkeğin (ukala İngiliz erkeği) hakkından gelecek tek kişi olarak oda başroldedir ve keyifle okuyup o masal diyarına gideceğiniz kitapta sizi bekliyor..
Beni Sev Diye
7.8/10
· 439 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4
Sevinç Sancar
Babam İflas Edince'yi inceledi.
464 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Çok keyifli, eğlenceli bir romandı. Kahkahalar eşliğinde okudum desem yalan olmaz. Kitabın türü romantik komedi, tabii ki eğlenceli olacak diye düşünmeyin. Romantik komedi denen öyle kitaplar okudum ki o yüzden iyiye hakkını vermek istiyorum. Cidden iyiydi hatta kasım ayında okuduğum en iyi kitaptı. Verda Alkaya, İngiltere'de moda eğitimi alan zengin bir ailenin tek çocuğudur. Marka eşyalarıyla mutlu bir ilişki yaşayan Verda, okulunun 7. yılında ancak son sınıfa gelebilmiştir ve annesi o kötü haberi verir. Babası iflas etmiştir ve yaşamını aynı şekilde devam ettirmek istiyorsa babasının seçtiği biriyle evlenecektir. Tabii ki o kişi zengin olacaktır. Markalarından vazgeçmemek için her şeyi yapabilecek olan Verda, ailesinin teklifini kabul eder. Okulu biter bitmez soluğu ülkesinde alır. Evleneceği kişiyle tanışacağı o gün geldiğinde Verda'yı büyük bir sürpriz bekliyordur. Yakışıklı, zengin, kendinden emin duruşuyla herkesi etkisi altına alabilecek biri yani Murat Arsever. Murat, Verda'nın hayallerinin ötesindedir ama işte o ama malesef vardır :) O kısımları okuyunca anlayacaksınız. Bu arada Verda ne sinir bir karakter değil mi? Bence de öyle :
Babam İflas Edince
7.7/10
· 612 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Sevinç Sancar
Daima Aşk Kazanır'ı inceledi.
544 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Tekin Soyönder, kuralları yalnızca kendisinin koyduğu tehlike dolu yaşamında güçlü ve yenilmez bir iş adamıydı. Bütün dünyayı korkuttuğu halde Rüya’yı durmaksızın kendine çekiyordu. Bu baş belası kızdan kurtulmaya, çatık kaşları ve yakıcı öfkesiyle onu kendinden uzak tutmaya çalıştı ancak hayat onlar için çoktan bir rol belirlemişti... Rüya, sınırları babasının çizdiği bunaltıcı hayatında ilk kez bir maceraya atılmak istedi. Bu macera ailesini iflasa sürükleyen adamdan intikam almayı amaçlıyordu. Henüz işin başındayken tatsız bir tanışma yaşadığı Tekin Soyönder’e toslayınca, kaçıp gitmek yerine onunla inatlaşmayı seçti. Sarpa saran acemi bir plan, hem Rüya’nın hem de Tekin’in hayatını karıştıracak, yeniden bir araya gelmeleri kaçınılmaz olacaktı. Çünkü macera yanlış başlamış olsa da, bu iki zıt insanı birbirine bağlayan bir doğruyla son bulacaktı.
Daima Aşk Kazanır
8.1/10
· 535 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
Sevinç Sancar
Pabucumun Ajanı 2'ı inceledi.
655 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Üstüner’in hikayesi ile başlıyor. Tuna Üstüner ile olan acayip aşkı ve evliliği ile Deniz kendini farklı bir hayatın içinde bulur. Fakat her şey mükemmel giderken bir sorun ortaya çıkar. O da Deniz’in geçmişidir. Gizlenen sırlar, ortaya çıkan yalanlar derken hayal gibi görünen hayat bir anda yıkılmaya başlar. İşler yeniden en başa döner ve yeni bir macera başlar.
Pabucumun Ajanı 2
7.8/10
· 1.060 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Sevinç Sancar
Pabucumun Ajanı 1'ı inceledi.
496 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Bir tarafta sıradan bir kız olan Deniz Akın ve diğer tarafta bir holdingin veliahtı olan Tuna Üstüner. Deniz, niteliği olmayan parasız pulsuz sıradan genç bir kızken işi gereği Tuna Üstüner’i baştan çıkartması ve onu mahvetmesi gerekmekteydi. Fakat işinin aşk kısmına kendini fazla kaptırınca aşkın girdabında sonuna kadar gitti ve işi evliliğe kadar götürdü.
Pabucumun Ajanı 1
7.3/10
· 1.631 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3