Giriş Yap
Sema pala
@Semapala
Çiçeklerden papatyayı, insanlardan seni sevdim. Oğuz Atay
Ebe
Kdz Ereğli/Zonguldak
Samsun
1111 okur puanı
13 Oca 2019 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
152 syf.
·
Beğendi
·
7/10 puan
Kitap komiser nevzat çözdüğü çeşitli cinayetlerden oluşuyor. Cinayetler genelde değişik baglantilarla çözülüyor. Okuması keyifli bir kitapti,keyifli okumaniz dileğiyle.
Reklam
472 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Mutlu bir ailenin nasılda bir kazayla birlikte yıkılmış hayatı var gözümüzün önünde. Toplum eleştirisini çok iyi yapan kitap bizi tamda haksızlıklar yüzünden hayatta tutunayım derken ne çok hata yapan kadının ağzından anlatıyor. Ülkede uluçmüdür gibiler çok, haksızlığa uğrayan kadın çok, sessiz kalmak zorunda kalan ÇOK. Buda ülkemin AYIBI OLSUN.
Yeşil Peri Gecesi
8.6/10 · 4.309 okunma
102 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Bir günde okuyup bitirebileceksiniz fakat etkisi uzun süreceği kesin.Bir inci mutluluk getirmek yerine ya hayatınızı karartirsa.Sonu çok etkileyici ve üzücüydü.
İnci
8.3/10 · 27,9bin okunma

Okur takip önerileri

HiLâL
@im_hilalSema pala ile benzer
Oğuz Aktürk
@distopikokurSema pala ile benzer
Buse balin
@BuseblnSema pala ile benzer
Daha fazla göster
160 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
İlk Mine Söğüt kitabımdı. Ben karakter kim diye söylemeyeceğim. Hissettiğim duygulardan bahsedeceğim. Musa ile hayatın başka yerinden bakmayı öğrendim. Ailesini görüp tanınmadığında yıkımı yaşadım. Matruska bebeğim benim için yoğun bir hüzün. Efsun abla ve Hülya kadınların toplumda dışlanırken neden başına bu gelmiş,ne oldu demediği orospular.Yüzlerine bakmayız hep kötüler. Eee 10 yaşında çocuğu hayat kadını yapan şartlar onlara ne olacak .Toplumun sahip çıkmamasına ne diyeceğiz. Ben tam olarak Adnan olmak isterdim her şeyi unutmak .Kimim dediğinizde sizde kimsiniz diyebilmek. Ya hayatın kötü davrandığı sokaktaki hayatlar peki onları görüyor muyuz,hissedebiliyor muyuz. Onlar bizler için her daim görünmüyorlar. Arka sokaklarımizi,sistemi cokta güzel ayna tutmuş. İyi ki tanışmışiz Mine Söğüt kalemiyle.Okuyun.
Başkalarının Tanrısı
7.8/10 · 810 okunma
112 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Sizde bir gün saatine bakan bir beyaz tavşan görseydiniz gitmez miydiniz. Alice tam olarak tavşani takip etmeye başlayarak bizim maceramizi başlatıyor. Çocuk kitabı görünen kitabın yazarını biraz incelediğimizde nede güzel sistem eleştirisi oluyor. Özenle ve dikkatle okuyun.
Reklam
2
19
185 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.47