Giriş Yap
EXTREME CHANGE
@Siyah_sARI
neYSe bOşVeR! .... :\ BE CAREFUL...! ..... :\ BE SAFE...! #111445675 #144009055
İn solis sis tibi turba locis!
lisans
İSTANBUL / Ankara
1189 okur puanı
10 Ara 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Rezillik Vs Vezirlik :D
Aşk konusunda bir şeyi yapmak zorunda olmak ile onu yapmaya cüret etmek, oturup sakin sakin hayal kurmak gibi hoş bir şey olmuyordu.
EXTREME CHANGE tekrar paylaştı.
Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.4 büyüklüğünde meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybedenlere rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum. 🇹🇷🕊️ #Kahramanmaraş, #Osmaniye, #Hatay #Gaziantep, #Malatya, #Adıyaman #Adana, #Kilis, #Diyarbakır, #Şanlıurfa #Deprem #Afet
21
Ne var ki, uzak bir geçmişten geriye hiçbir şey kalmadığında, insanlar öldükten, nesneler yok olduktan sonra, bir tek, onlardan daha kırılgan, ama daha uzun ömürlü, daha maddeden yoksun, daha sürekli, daha sadık olan koku ve tat, daha çok uzun bir süre, ruhlar gibi, diğer her...
In Turkey we don't say "What's your problem" we say "Birader sen ne ayaksın?" and I think that's beautiful.
"Kan ve demir politikası ile süt ve su politikası arasında bir seçim yapmak gerekirse, kan ve demir politikasından yanayım! Bu politika, yalnız ulus için değil, uzun vadede dünya için de daha iyidir.”
Dürüstlük hakkında düşünmeye başlamıştım. Belki de gözümüzde fazla büyütüyorduk. Belki de tamamen açık olmak bencillikti, kendimizi iyi hissetmek için hak etmeyen birini incitmekti. Bir ilişkide dürüstlük gerçekten en iyi politika mıydı?
16,5bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.