Okur
Şule Betül Kaya
TAKİP ET
Şule Betül Kaya
@SuleBetul
İstanbul
8 okur puanı
15 May 2020 tarihinde katıldı.
6
Kitap
2
İnceleme
5
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Şule Betül Kaya
Uçurtma Avcısı'ı inceledi.
424 syf.
OKUMADAN GEÇMEYİN!!!
Okurken çokça hüzünlendiren yer yer ağlatan, yaşım itibariyle bilmediğim tarihlerde Afganistan'da insanların ne büyük sıkıntılar yaşadığını anlatan muhteşem bir eser. Çevreden duyduğum bir çok övgüyle merak edip başladığım bu kitap yazarın okuduğum ilk kitabı. Diğer kitaplarını da merakla okuyacağım.
Uçurtma Avcısı
9.1/10
· 107,6bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Şule Betül Kaya
Müslüman Gence'yi inceledi.
290 syf.
Mutlaka okuyun !!!
Yazarın okuduğum ilk kitabı. Düşünerek okunup hayata geçirilmesi gereken bir kitap. Kitap günümüzdeki gençlerin ihtiyacı olan bir çok konuyu ele almış. İhsan Şenocak kalemi kuvvetli bir yazar. Kitabı severek okudum. Herkese tavsiye ediyorum. Ama mutlaka yanınızda Osmanlıca bir sözlük olsun. Çünkü çok eski kelime var ...
Müslüman Gence
9.4/10
· 214 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
Kitapseç
Kitapseç
@KitapSecCom
· 03 Haz 2020
Bir Soru Bir Cevap!
Romanları 30 dilde yayımlanan yazarımız Kimdir? Doğru cevap veren üyelerimiz arasından çekiliş ile yazarın eserlerinden 1 tanesini 5 üyemize hediye edeceğiz. Çekiliş şartları! İletiyi paylaş Kitapseç sayfasını takip et. Önemli not: Yoruma sadece 1 kere cevap vermeniz yeterli olacaktır, ilk yaptığınız cevap dikkate alınacaktır. 1 den fazla yorum yapmamanizi rica ederiz. Çekiliş sonuçları: 08.06.2020 tarihinde açıklanacaktır. Tüm üyelerimize bol şans dileriz.
Şule Betül Kaya
tekrar paylaştı.
Bir Soru Bir Cevap!
Türk edebiyatı profesörü olan ve bir dönem Maraş milletvekili göreveni yapan yazar kimdir? Doğru cevap veren üyelerimiz arasından çekiliş ile yazarın eserlerinden 1 tanesini 5 üyemize hediye edeceğiz. Çekiliş şartları! İletiyi paylaş Kitapseç sayfasını takip et. Önemli not: Yoruma sadece 1 kere cevap vermeniz yeterli olacaktır, ilk yaptığınız cevap dikkate alınacaktır. 1 den fazla yorum yapmamanizi rica ederiz. Çekiliş sonuçları: 29.05.2020 tarihinde açıklanacaktır. Tüm üyelerimize bol şans dileriz.
254
1.082
DAHA FAZLA GÖSTER