Deniz Egece

Yazar 6,0/10 · 1 Oy · 1 kitap · 8 okunma ·  1 beğeni

Yazarın Bilgileri

  • Yazarın Adı:
    Deniz Egece
  • Unvan:
    Nnb Uzmanı ve Araştırmacı Yazar

Yazar İstatistikleri

1 okur beğendi.
1 puanlama · 0 alıntı
0 haber · 2.979 gösterim
8 okur kitaplarını okudu.
5 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
1 okur kitaplarını şu anda okuyor.
1 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Deniz Egece'nin Biyografisi

Otuz beş yaşına kadar fabrikatör ve işadamı idi. Günün birinde işlerini bırakarak tamamen araştırmaya yöneldi. Elliye yakın ülke gezerek enerji bilim dallarında eğitimler aldı. Bu süre içinde 40 kilo vererek, bağımlılıklarından kurtuldu. Üç dilde 5 binin üzerinde kitap inceledi, binin üzerinde insanla çalışarak, seminerler verdi. Dünyanın çözemediği ideal bedenin sırrını kendi dünyasında çözdü. Fazla kiloların bilinç seviyesinde psikosomatik bir sorun olduğunu, kesin tedavisinin kişinin kendisinin ışık ve ses yoluyla tedavi edebileceği yaklaşımını geliştirdi.

Kişisel gelişim, kuantum fizik, insanlık tarihi, jeoloji, biyoloji, histoloji, viroloji, nöroplastisite, kimya, anatomi, kinesiyoloji, astrofizik, biyografiler, psikoloji, felsefe, antropoloji, sosyoloji, bilimsel düşünce, davranış bilimleri, İslamiyet ve teoloji, Türk tarihi, Şamanizm, parapsikoloji gibi dallarda yirmi beş sene araştırarak yaşamı gözlemdi.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da yoga, yoga teraphy, kontaplasyon, pilates, NLP, hipnoz, hipnomeditasyon, meditasyon, kuantum fiziği, fotografik hafıza, ses ve ışık terapisi, ayurveda, hızlı okuma, reiki, feng shui, biyo enerji ve beden dili eğitimleri aldı. 2009 yılında Harvard Üniversitesinde NYFA’ de sinema eğitimi alarak TV filmleri, kısa filmler, reklam filmleri ve tanıtım filmleri çekerek, tanıtım kitapları yazdı. Subliminal reklam ve görüntü teknolojisi eğitimleri aldı. Akdeniz TV’de “İzle ve Zayıfla” adında canlı yayın programları yaptı.

NNB-Nöro Natürel Beden firmasını kurarak subliminal nöroteknoloji ile ürettiği “Uyurken Zayıfla” “Bilinç kodlama”, “Görsel ve işitsel kodlama” ürünleri Sağlık Bakanlığı'na kayıtlı tıbbi cihaz niteliğindeki ilk ve tek üründür.SNT ile üretilen NNB’nin ürünleri, Psikosomatik hastalıkların tedavileri de kullanılmaktadır. Eczacılık ta devrim niteliği kabul edilen, kimyasal ilaç olmadan, doğal ve hiçbir yan etkisi olmayan özeliklere sahip olan ürünler Türkiye’deki eczanelerde satışa sunulmaya başlanmıştır.

Zayıflamada “ SON SÖZ” ve kendi kendine tedavi ve ilaç niteliğindeki “Düşünce Molası Teknik ve Metotları” adlı kitapların yazarıdır.

Çalışmalarını ve ürünlerini dünyaya anlatmak, öğretmek için uzman ekiplerle çalışmalarına devam etmektedir.

Deniz Egece sözleri ve alıntıları Alıntı Ekle

Henüz alıntı eklenmedi.

Deniz Egece ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

Henüz yorum eklenmedi.