1000Kitap Logosu
Resim
Hiç Kimsenin Gülü
TAKİP ET
Hiç Kimsenin Gülü
@_diotima
Pedro Almodovar Wong Kar Wai Kim Ki Duk Lars Von Trier Chan Wook Park Akira Kurosawa Asghar Farhadi Andrei Tarkovsky İngmar Bergman Emir Kusturica Nuri Bilge Ceylan Gaspar Noe Yılmaz Erdoğan Yorgos Lanthimos-sever..
Sabitlenmiş gönderi
Film önerileri yaz..(Preferiblemente festival! :))
İzlediğim 1200 küsür yabancı filmden en ennn sevdiklerimdir..Sevdiğiniz filmleri benimle paylaşın. Bana da, izlemediysem, fikir olsun.. -The Sopranos -Hannibal (dizi) -The Leftovers -Oldboy -Baba serisi -Pieta -Boş Ev -İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış ve İlkbahar -Badguy -Kuş Kafesi Moteli -Address Unknown -Talk To Her -Julieta -Acı ve Zafer -Annem Hakkında Her Şey -Black Mirror -Game of Thrones -La Casa De Papel -Fleabag -Dekalog -Gençliğin En İyisi -Ağustosta Rapsodi -İkiru -Ran -Dersu Uzala -Seven Samurai -Dreams -Tokyo Story -Buffalo 66 -Yeraltı(Emir Kusturica) -Gergedan Mevsimi -Persona -Ağlayan Çayır -Aşk Zamanı -2046 -Chungking Express -Modigliani -Climax -Antichris -Dogville -Scarface -Kötü Eğitim -Paramparça Aşklar ve Köpekler -21 Gram -The House That Jack Built -Cinema Paradiso -Lucia y el sexo -Kaplumbağalar da Uçar -İki Bacaklı At -Serçelerin Şarkısı -Bab'Aziz -Kirazın Tadı -Sarhoş Atlar Zamanı -Cennetin Rengi -Close Up -Stalker -Offret -Yedinci Mühür -Bir Evlilikten Manzaralar -Ostrov -Köpek Dişi -Sarayın Gözdesi -Kış Uykusu -Biutiful -Stoker -Zamanın Külleri -Joker -Düşlerin Efendisi -Vicky Barcelona -Elveda Cariyem -Duvara Karşı -There Will Be Blood -Marketa Lazarova -Prenses Kaguya Masalı -Pan'ın Labirenti -İncendies -The Wailing -No Mercy(2010) -Harakiri -City Of God -Ruhların Kaçışı -Anne! -Andrei Rublev -The Salt Of The Earth -Kosmos-Reha Erdem -Mandariinid -Wings Of Desire -Nocturnal Animals -Midsommar -Human Planet -Autumn Sonata -Psycho -Rosemary'nin Bebeği -Nocturnal Animals -Jagten -Gone Girl -Three Colours(Blue, Red, White) -Piyano Teacher(Haneke) -La La Land -Dolls -Onibaba -Kumların Kadını -Tutku İmparatorluğu -Düşkün Melekler -Baraka -Amarcord -How I Met Your Mother -Hero -On The Milky Road(E. Kusturica) -Audition(Takashi Miike) -The Fountain(D. Aronofsky) -Damage(L. Malle) -Mujo -Mamma Roma -Squid Game -Druk -Laurence Anyways
.. Herhangi bir tehdit ya da gözdağı çabası olmadığı için ürkütücü, insanı buza kesen bir gülüştü onunkisi.Sanki yalnızca kendisinin anlayacağı bir espri yapmış gibi gülerdi. Bu gülüş, ölümü çağrıştırdığı için, ortada gülünecek bir espri olmadığı için, gözlerinin içini güldürmediği için ve Vito dışarıdan göründüğü kadarıyla genellikle sakin ve sağduyulu biri olduğu için gerçek karakterinin aniden ortaya çıkarıverdiği için son derece korkutucu oluyordu.
.. Geri geldiğinde elinde Luca Brasi'nin kanlar içindeki kurşun geçirmez yeleğini tutuyordu. Yeleğin içine kocaman bir ölü balık konmuştu. ... Sonny bir puro yakıp kendine bir bardak viski doldurdu.Michael hayretler içindeydi. "O balığın anlamı ne öyle?" diye sordu. Cevap İrlandalı Consigliere'den geldi. "Balık, Luca Brasi'nin okyanusun dibinde yattığını söylüyor," dedi. "Çok eski bir Sicilya mesajı."
11,2bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.