Abdulkadir
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
Abdulkadir
@_nuruayn_
Samimiyet öyle bir dildir ki ; kör de görür,sağır da duyar. İnsanların hepsini sev, onların çok azına güven kimseye yanlış yapma
egitim
Lisans
v3_profil_bos
75 okur puanı
gecmis
30 Oca 10:35 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
400 syf.
·
14 günde
·
Puan vermedi
Polisiye romanları sevenlerin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap. Elime alıp okumaya başladığımda sıkıcı olur diye düşünüyordum ama yanılmışım. Katilin kim olduğunu sürekli merak ediyorsun sayfalar ilerledikçe tahminleri değişiyor bu durum kitabı daha çabuk okumama neden oluyor.
kamera
Kavim
yildiz
8.6/10 · 11,8bin okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
376 syf.
·
12 günde
·
9/10 puan
Son zamanlarda okuduğum en güzel kitaplardan biri. Aslında resmen olmasa da şehirlerde varlıklıların, dar gelirlilerin oturduğu semtler vardır ya işte yazar bunu akıcı bir dille anlatıyor. Tabi romandakiler gerçek hayattan farklı. Bulunduğu semtte kalabilmek için herkesin harcaması gereken bir limit var. Tabi birde gurur evi burada emekliye(!) ayrılanlar kalıyor. Distopya denilen sistemi eleştiren bir kitap. Herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap. Akıcı bir dil kullanılmış.
kamera
Kurtlar Ülkesi
kamera
Tünde Farrand
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.5/10 · 46 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
365 syf.
·
18 günde
·
Puan vermedi
Zaman ve kişiler değişsede düzen hiç değişmemiş. Kitabın diline karşı bir ön yargım vardı. Ağırdır diye fakat kitabı elime alınca yanıldığımı gördüm. Akıcı bir kullanılmış. Herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap.
kamera
Siyasetname
kamera
Nizamülmülk
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.4/10 · 2.400 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
;