Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

eylül

eylül
@aesria
sen yağmurları sevdiğinde ben vazgeçmiş olacağım,
Sabitlenmiş gönderi
Seni bekleyeceğim, ilk öptüğüm yerde, papatyaların orada, uçurumun kenarında.
5
eylül
bir kitap okudu
57 syf.
9/10
·
Beğendi
·
3 günde okudu
Babaya Mektup
Babaya Mektup
7.8/10 · 31,9bin okunma
"O an çok çaresiz hissetmiştim, çıkış yolu yok gibi gelmişti ama şimdi dönüp bakınca ne kadar karamsarmışım diye düşünüyorum. O an yardım bile istemeye çekindim, korktum nedensizce. Ama şimdi korkmuyorum destek almanın doğal bir şey olduğuna da ikna oldum. Bunun güçsüzlükle...
Okur takip önerileri
Tümünü gör
1000Kitap
1000Kitap
@1000Kitap
1000Kitap'ta popüler
1000Kitap Destek
Elif Koç
Elif Koç
@elifkoc_
1000Kitap'ta popüler
"Ulaş'ı kaç kez içten gülümserken ya da gülerken gördün?" "Çok az." "Korkuyor çünkü. Birine çok güvenmekten, birini çok sevmekten, birini kaybetmekten, birine zarar vermekten, bilincini yitirmekten, ağlamaktan ve gülmekten korkuyor. İnsanlar içini görsün istemiyor. Arada senin gibi kapıyı zorlayan oluyor işte, binde bir."
Sevmek çok garipti. Bazen sebep arıyordu insan sevmek için bazen de hiçbir sebebe gerek kalmıyordu. Ulaş, Henry Miller'in Uykusuzluk kitabında şöyle bir satırın altını çizmişti, hatırlıyordum: Aşkta yalvarmak ve istemek olmamalıdır. Öyleydi. Tam olarak bundan ibaretti. Varsa vardı, yoksa yoktu işte. Sebepler bir tek onu bağlardı.
39,5bin öğeden 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.