Afrin operasyonunda hayatını kaybeden tüm askerlerimizi saygıyla anıyoruz ailelerine sabır diliyor ve gazilerimize Allah'tan acil şifalar diliyorum duälarımız onlarla #afrinoperasyonu

Afrin
"Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
Yer yüzünde yer beğen!
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya dikeyim!"

Afrin Zeytin Dalı operasyonu ile teröristlerden temizlenen Darmık Dağı'na Türk Bayrağı dikildi.

*Afrin Harekatı*

Afrin'deki askerlerimize halkımızdan yemek, kazak gibi ayni destekler verilmekte.. Bizim elimizden ayni veya maddi bir yardım gelmeyebilir ancak farkındalık oluşturup operasyondaki askerlerimize motivasyon olması adına *Mektup Kampanyası* düzenleyelim diye düşünüyoruz. Sosyal medyada kampanyayı başlatıp gönderilen mektupları Afrin'e göndereceğiz.
#Afrinoperasyonu #TürkiyeCumhuriyeti
Mektuplarınızı profilimdeki İnstagram hesabıma DM olarak atabilirsiniz. Teşekkür ederim.

‪Allah’ım. Mazlumların ümidi, zalimlerin korkusu olan ordumuzu muzaffer eyle.
Tarihte girdiği her toprağa adalet ve barış getiren,
peygamber ocağındaki mehmetçiklerimizi koru.

#afrinoperasyonu #zeytindaliharekati‬

Hoşçakal Köprüsü
Afrin operasyonu ile ilgili paylaşımlarımdan sonra beni silen hatta engelleyen arkadaşlarım olmuş. Şunu söylemek istiyorum bu operasyon kürtlere karşı yapılmadı terörist pkk ye karşı yapıldı. Sizin arkadaşlığınız bu mu? Ki zaten orada ki kürt halkı da bölgeden güvenli şekilde kurtarılıyor. Pkk yıllardır ülkemizin çıbanıydı. Bunu biliyorsunuz. Şimdi onlar yaparken iyi de biz bu işi bitirmek isteyince mi sorun oluyor. Evet savaşa bende karşıyım ama başımıza bela teröristlere karşı tabi ki askerimin yanındayım. Giden gider kalan sağlar bizimdir.

Afrin operasyonu
Binlerce km öteden gelip sınırımızda terör ordusu kurmaya çalışanlara karşı Türkiye sınırlarını koruyor, koruyacak. Allah askerimize, milletimize güç, kuvvet versin.

Afrin operasyonu
Türk askeri Kürtlere değil Kürt teröristlere saldırıyor. PKK, PYD, YPG, YPJ ve diğerleri.