Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
"Kolunun diyetini benim verdiğimi unutuyorsun galiba," dedi, "ben olmasam şimdi çolak kalacaktın..." Koca Ali, yine cevap vermedi. Acı acı gülümsedi. Kızardı. Sonra birden sarardı. Hızla döndü. Bilediği satırların en büyüğünü kaptı. Sıvalı kolunu, yüksek... Sayfa 18 - Panama, Koca Ali
380 syf.
10/10
·
8 günde okudu
Karanlık, kanlı ve sert
Ağlatan bitti... Okulun ilk haftası yoğun olduğundan biraz uzadı okuma işi. Yine sert, kanlı, bol gerilimli, karanlık bir Erol Çelik kitabı geride kaldı. Evet Ağlatan karanlık birisi ama ben baştan beri Ceylan'ı daha karanlık buluyordum.
Ağlatan
Ağlatan
7.3/10 · 15 okunma
2023 Okuma Raporları
Mavi tükendi.Renklerin en neşelisini ve en çocukçasını yitirdik. Göz ve gönül aydınlığımız; içimize ümit,özgürlük ve sonsuzluk duygusu getiren renk uçup gitti.Karardık.
Uçsuz bucaksız bir ormandayız şimdi.Karanlıklar ortasında kaybolmuşuz.Bir kuyunun dibine düşmüş gibiyiz, duyulmuyor sesimiz.Nefesimiz kabarıyor, yüreğimiz daralıyor ve gittikçe artıyor yanlızlığımız.
184 syf.
10/10
·
Beğendi
·
11 günde okudu
Kara Güneş
#KaraGüneş #HilmiYavuz #Deneme #CanYayınları Hilmi Yavuz, şairliği,yazarlığı ve felsefeciliği yanında denemeciliğiyle ön plana çıkmış bir aydınımız.Denemelerinde bahsettiği konular karmaşık da olsa, konuya hakimiyeti, bilgi birikiminin sağlamlığı, düşüncelerinin netliği ve...devamını oku
Kara Güneş
Kara Güneş
10/10 · 10 okunma
Edebiyat
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.