Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Geceler boyu şarkısını söylediğim şey ona acı veriyor. Benim mutluluğum onun acısı. Aşk'ın muhteşem olduğu muhakkak. Zümrütlerden, elmaslardan daha kıymetli. İnci ve narlarla satın alınamaz, değeri altınla ölçülmez.
Oscar Wilde
Sayfa 22 - Karbon Kitaplar - Mayıs 2019 - 1. Basım
O halde," dedi ziyaretçi, "olduğun şeyle yetinmelisin çünkü asla değişmeyeceksin; bu sahnede ağzından çıkacak olan sözler geri alınamaz biçimde yazılmıştır bir kere."
İzinsiz alınamaz boşuna yorum yapmayınız
Kural 1 40 yaş altı bekar erkek gördün mü kaç arkana bakma bile.! Kural 2 toplu taşımada 40 yaş altı bekar erkeklerin yanına oturmayın Kural 3 iş icabı resmi olarak erkeklerle konuşun Kural 4 erkeklere göz teması kurmayın gerekmediği sürece Kural 5 sanal da yazan erkek...
Bazı insanlar ilaç gibi reçetesiz alınamaz. Bazı insanlar peynir ekmek gibi kapış kapış gider. Bazı insanlar çamur gibi her duvara yapışır. Bazı insanlar ruh gibi varlığı yokluğu belli olmaz. Bazı insanlar çerez gibi çabucak tüketilir. Bazı insanlar da vardır ki, sadece vardır.
Tırnak içi Rousseau'dan
Toplum ve yasalar "zayıflara yeni prangalar, zenginlere yeni güçler verdi, hep var olan doğal özgürlükleri yok etti, mülkiyet ve eşitsizlik yasasını ebedi kıldı, geri alınamaz hakların yerine açıkgöz bir gasp koydu; bundan böyle birkaç haris adamın kârı için bütün insan ırkını işe, köleliğe, sefalete mecbur etti".
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.