• 408 syf.
  ·Beğendi·7/10
  Tüketim toplumlarımızın vazgeçilmezi anlam eksikliğinin değiştirmek isteyen, doğuya gidip spirituelliği öğrenen Batının çekim yasası dediğini, doğunun meditasyon ile enerji bedenlerini kullanmak dediğini öğrendiği yöntemlerle anlattığı bir kitap. Bana göre öğrenilmesi, yayılması gereken bilgilerle dolu.
  Kitabında bahsettiği Beta zihin dalgası yüzde 90 Türkiyede kimsenin kurtulamadığı, çıkmak isteyenlerin, rahatlamak isteyenlerin korkutularak günde 15 saat maruz bırakıldığımız ve yaratıcılığımızı solduran ve bizi birbirimize karşı tahammülsüz kılan yaşam tarzımızın sebebi olabilir.
  Evet kitabı okurken denemeye çalıştım ancak kitabın sonunda da dediğin gibi bu yöntemleri sürekli hale getirip enerjiyi bedenlerimizde hissetmemiz gerekli, tekrar yöntemlerini kontrol edip DEM kitabına geçmeden söylediklerini yaşantıma yansıtmak istiyorum.
  Dünya tarihinde önemli değişikliklere sebep olmuş çoğu insanın günümüze yansıyan sözlerinin hepsinde düşünce gücünden bahsedilmiş, bunu sürekli olarak bize sunuldu ama nasıl yapılacağı öğretilmedi. Belki Metin bunu yapabilir.
  Gönlün istedikleri ve zihnin istedikleri arasında çelişkiye düşmüş gönlünden geçeni bulmak isteyen herkesin okumasını tavsiye ederim.