AsiMavi, Hipnoz'u inceledi.
02 Mar 00:39 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 8/10 puan

Psikolojik gerilim -polisiye sevenler için çok güzel bir seçim.Kitap bana hediye geldi .yazarın başka kitabını okumadım ama en kısa zamanda Koğuş u da okumayı düşünüyorum.Gelelim kitaba daha ilk sayfasından sizi içine alıyor ve gerilim hiç düşmüyor.sürükleyici şaşırtıcı ve akıcı bir kitap.Okumaya başladığınız an sonunu getirmek isteyeceksiniz çünkü aşırı merak uyandırıyor ve sonunda şaşırtıyor okuyucuyu..
Gerilim sevenler mutlaka okumalı...

Rana Çağdaş, Koğuş'u inceledi.
21 Oca 17:58 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Sibylle, gözlerini açtığı anda 2 aydır komada olduğunu öğrenir. Hastaneden kaçıp oğlu ve kocasının yanına gider. Fakat şöyle bir sorun vardır. Kocası kendini tanımıyor ve bir oğlu da yoktur.
Tüm yakınları kızın psikolojik problemlerinin olduğunu düşünür. Oğlunu bulabilmek için kime inanacağını bilmeyen Sibylle kime güveneceğine iyi karar vermek zorundadır.
Kitap konusu bakımından ayrıca yazım dili bakımından çok akıcıydı.

mdh, bir alıntı ekledi.
27 Ara 2017 · Kitabı okudu

Ateşler içinde yanan ruhunu yağan soğuk bir yağmur gibi serinletmek için geçmişin huzurlu anılarını aramaya başladı.

Koğuş, Arno StrobelKoğuş, Arno Strobel
Büşra nur demir, Koğuş'u inceledi.
11 Ara 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Psikolojik gerilim kitaplarını hep seçmişimdir çalıştığı şirkette yapılan gizli deneylere şahit olan oğlu yüzünden kaçırılıp o deneylere tabi tutulan bir kadın kaçmayı başarıyor ancak hatırladığı kendi anıları değil başka bir deneğin anıları kadına naklediliyor kadının hatırladığı tek şey ise oğlu. Ona yardım eli uzanan yaşlı bir kadın sayesinde gerçeğe ulaşırken yaşadıkları ve bunların anlatımı insanı gerçekten sürüklüyor kitabı elinden bırakmak mümkün olmuyor.

Bence bu hikaye o kadar inanılmaz ki gerçek olması lazım. Bütün bunları uydurmuş olacak kadar kaçık olamazsın.

Arno Strobel

Neslihan, Koğuş'u inceledi.
 12 Eki 2017 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Başta tereddutluydum ama sonradan konu acayip acildi. Neye inanip neye inanmayacaginizi sasiriyorsunuz. Konusu guzeldi ve degisikti, hikaye akiciydi. Sayfa sayisina ragmen hemen okunup bitebilecek tarzda.

Sami gl, Koğuş'u inceledi.
12 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Bu benim ilk psikolojik ve gerilim kitabımdı. Gercekten de akıcı bir anlatımı var İnsanın canı sıkılmıyor .kafamda herseyi sanki bir film gibi kurguladim
Düşünsenize bir kadın 2 ay ortalıktan kayboluyor ve tekrar döndüğünde koca si ve en iyi arkadaşı onu tanımıyor . Devamını siz düşünün :)