-“Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır.” Babası fısıldadı: -“Asıl ölüm unutulmaktır.”
"Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır. Asıl ölüm unutulmaktır. Unutmak da ölmektir. Hayat birkaç hatıradır. Hayat ölümün başlangıcıdır."
Reklam
-Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır. Babası fısıldadı: -Asıl ölüm unutulmaktır. Amcası ilave etti: -Unutmakta ölmektir.
"Bizi unutma!..." "Bizi an!.." "Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır." "Asıl ölüm unutulmaktır." "Unutmak da ölmektir."
Reklam
Anası tek başına söyledi: -Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır. Babası fısıldadı: -Asıl ölüm unutulmaktır. Amcası ilave etti: -Unutmak da ölmektir.
Anası tek başına söyledi: -"Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır." Babası fısıldadı: -"Asıl ölüm unutulmaktır." Amcası ilave etti: -"Unutulmak da ölmektir." İsa Bey devam etti: -"Hayat birkaç hatıradır." Bala Hatun bitiridi: -"Hayat ölümün başlangıcıdır."
Sayfa 48 - ÖtükenKitabı okudu
"Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır." "Asıl ölüm unutulmaktır." "Unutmak da ölmektir." "Hayat bir kaç hâtıradır." "Hayat ölümün başlangıcıdır."
Reklam
-"Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır." Babası fısıldadı: -"Asıl ölüm unutulmaktır."
"Asıl ölüm unutulmaktır." "Unutmak da ölmektir."
Anası tek başına söyledi: - “Ölüm o kadar güç değildir. Unutulmak yamandır.” Babası fısıldadı: - “Asıl ölüm unutulmaktır.” Amcası ilâve etti: -“Unutmak da ölmektir.” İsa Beğ devam etti: - “Hayat birkaç hâtıradır.” Balâ Hatun bitirdi: - “Hayat ölümün başlangıcıdır.” Çakır, farkına varmaksızın elindeki Kur'an'ı açmıştı. O zaman beş hayalet birden tekrarladılar: - “İnsan anıldıkça yaşıyor demektir.” -“Anıldıkça yaşıyor demektir.” - “Yaşıyor demektir...”
1.039 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.