1000Kitap Logosu
Aslı Murat
TAKİP ET
Aslı Murat
@aslii_muratt
799 okur puanı
19 Oca 2017 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
346
Kitap
290
İnceleme
1.232
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
88 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Karanlık Kitaplık Serisi/15 . İyilik ve kötülük.İki farklı kişilik bir vücutta.Saf iyilik ve saf kötülük.İnsan ruhu ne kadarını taşıyabilir hangi tarafı ağır basabilir ,ne kadarı bastırılabilir gibi gibi sorular sorduran yine tekin olmayan bir hikaye. Gizemli,korkutucu ve bilimsel öğeler taşıyor. . Gerçekler gözle görünenin ötesinde.Artık hiçbir yer tekin değil.
Dr.Jekyll ile Bay Hyde
Okuyacaklarıma Ekle
12
200 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Karanlık Kitaplık Serisi/14 . Bu serideki kitaplar muhteşem. Arthur Machen gotik edebiyatın boşuna üstadı olmamış.Korku öğeleri barındıran gizemli öykülerin bulunduğu zekice bir kurgu.Hikayeler iç içe geçmiş , başta anlamakta zorlansamda sonrasında tüm bölümler birbirine bağlandı.Karakterler ise çok kuşkucu ve zeki . Kesinlikle sıra dışı bir kitap.
Üç Sahtekar
7.8/10
· 154 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
7
352 syf.
·
30 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Geçmiş ve günümüz arasında gidip gelen karmaşık bir hikaye.Dramatik olayların yoğun olduğu bir polisiye olmakla birlikte ince bir mizahla anlatılan hikaye keyifli bir okuma sunuyor.Karakter analizleri ve geçişler ile zeki bir kurgu. Lakin çok aksiyon ve hız beklemeyin . Tadında bir polisiye.
Ölüleri Anma Günü
Okuyacaklarıma Ekle
8
432 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
5/10 puan
Birbiri ardına işlenen vahşi cinayetler ve 60 yıl öncesine dayanan çözülmeyi bekleyen başka bir cinayet. Çok fazla sır,gizem ve gerilim dolu bir polisiye. Ve iyi bir dedektif. Giriş, gelişme çok iyiydi ancak sonuç hiç beklediğim gibi olmadı. Konu farklı bir yere evrildi. Falcılar,ayinler ya da kendine beden arayan iblislerle bitirilmemeliydi bence . Yine de ilk kitapmış sanırım o yüzden ilk elin günahı olmaz diyorum. Okunur mu evet okunur ama sıkı bir polisiyeci için hafif kalır.
Doğal Nedenler
5.7/10
· 19 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
19