1000Kitap Logosu
Ayliz Karayün
TAKİP ET
Ayliz Karayün
@aylizk
Öğrenci
Ortaokul Öğrencisi
26 Aralık
44 okur puanı
16 Nis 2020 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
63
Kitap
14
İnceleme
3
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
216 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
ba-yıl-dım resmen çok sevdim bu kitabı her bölümünü ayrı ayrı çooooook sevdim kesinlikle bu kitabı- pardon kral Şakir serisini okumanızı öneriyorum... Kral Şakir serisini okursanız hissedeceğiniz duygular; sevinç heyecan mutluluk rahatlık yani rahatlık derken sonunda güzel bir şey olduğunda hani bir rahatlık hissedersiniz ya işte o. bence o-ku-yun kesinlikle. EĞER BU İNCELEMEYİ GÖRDÜYSENİZ VEYA OKUDUYSANIZ BEĞENMEYİ UNUTMAYIN!!!
Macera Devam Ediyor - Kral Şakir
Okuyacaklarıma Ekle
8
72 syf.
·
11 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
çok güzel bir kitaptı. ben çok beğendim. bu kitapta bir ailenin evlerine gelen iki adamla hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor. bence okumalısınız okuduğunuzda beğeneceğinizi umuyorum... EĞER BU İNCELEMEYİ OKUDUYSANIZ BEĞENMEYİ UNUTMAYIN!!!
Demiryolu Çocukları
8.4/10
· 1.276 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
8
208 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitap çok güzeldi. Kral Şakir kendini açıkça ifade ediyordu, bence sizde okumalısınız Bu kitapta Kral Şakir ve ailesinin yaşadığı maceralardan bahsedilmiş. yazarın hayal gücüne bayıldım. en kısa zamanda Kral Şakir'in diğer seri kitaplarını da okuyacağım. (incelememi okuyanlar lütfen beğensinler)
Kral Şakir: Tek Kişilik Dev Orkestra
Okuyacaklarıma Ekle
7
96 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Apartman çocuğunda bir tek bunu okumamıştım ve sonunda bunu da bitirdim. gerçekten de çok güzel bir kitaptı,ben bu kitabı okurken bazı yerlerinde gerçekten de çok güldüm. Ve gerçekten Ali bazı yerler de haklıydı. Çok güzeldi bence sizde okuyun iyi okumalar dilerim. Kesinlikle okumalısınız...
Atarlanan Asansör
Okuyacaklarıma Ekle
9
2
...
90 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.