1000Kitap Logosu
S. Ali
TAKİP ET
S. Ali
@aynabeyan
Kütüphaneci
“…Gün ışığında bir adam servetini altınla ölçerdi; ama biz o loş odaların karanlığında servetimizi kitap sayfaları ve bilgiyle ölçtük.” —Kahve Tüccarı adlı kitap-
S. Ali
bir alıntı ekledi.
Şeytanın dünyadaki vekili olan Deccal’in öncüsü çoktan harekete geçti ve hükümdarlık zamanı hızla yaklaşıyor, insanlığı hayretlere düşürecek büyük sürprizlerle geliyor. Ulusların özgürlüklerinin sonu yaklaşıyor ve onunla da bireysel özgürlüğün sonu!..
3
S. Ali
bir alıntı ekledi.
Fransız Ihtilali’nden beri şeytan ve onun elit grubu dünyadaki bütün ülkelerde huzursuzluk çıkarmak için uğraşıyorlar. Sürekli bir grup başka bir gruba karşı kışkırtılıyor; politik suçlar güzel gösteriliyor, hukuk hiçe sayılıyor, uluslar sistemli bir şekilde bozuluyor
1
S. Ali
bir alıntı ekledi.
kobalt 60 la gıdaların ışınlanması
Bu adım da gıdaların ışınlanmasıdır. Gıdaların ışınlanması kobalt 60 gibi izotoplarla yapılıyor ve bunlar da diğer radyoaktif maddeler gibi insanda genetik değişikliklere ve mutasyona sebep olabiliyorlar. Birçok bilim adamı bize, gıda ışınlanmasının besin maddelerini yok edebileceğini ve kanser oluşturabileceğini öğretiyor.
3
S. Ali
bir alıntı ekledi.
florür yani insan beynini aptal ve hissiz yapabiliyor.
Bugün artık bu fare zehiri dünya çapındaki içme suyuna karıştırılıyor. Birçok hatalığa sebep olması haricinde florür, illuminatilerin istedikleri etkiyi de sağlayabiliyor, yani insan beynini aptal ve hissiz yapabiliyor.
2