1000Kitap Logosu
MsGalandarova
TAKİP ET
MsGalandarova
@aytensmile
"Верность является тяжелым бременем. Не каждый человек может нести его."
Özel eğitim öğretmeni
56 okur puanı
27 Şub 01:35 tarihinde katıldı.
19
Kitap
14
İnceleme
25
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
304 syf.
·
11 günde
·
1/10 puan
Öncelikle bu kitap verdiğim 1puanı bile haketmiyor. Resmen şaka gibi, dalga geçer gibi bir kitap ortaya çıkarmış adam. İlk sayfadan hissettim aslında kurulan cümlelerden de hadi neyse dedim kitabı yarım bırakmak olmaz diye. Ama arkadaş bu nedir. Resmen rezillik. Son sayfalar kala artık attım kitabı ve o gün bugündür kitap okumak içimden gelmiyor. Aslında çok kısa sürdü de buraya gelmeme isteğimden ve sağlığımdan dolayı şuan incelemeyi kaydediyorum yoksa bu kadar gün sürmedi okumak da bu önemli değil. Önemli olan bukre'yi ve en önemlisi Kahraman Tazeoğlu adlı bu şahısı okumayı hiçkimseye ama hiçkimseye tavsiye etmiyorum. Bu onun okuduğum ikinci kitabıydı ( iki kitabı da birlikte almıştım), ikisi de tam bir ergen kitabı. Zaten çok satılma sebebi de ergenler diye düşünüyorum. Kısaca özetleyecek olursam insanlara şunu aşılıyor ; " Bir genç kız bir ilişkisi biter bitmez diğerine başlayıp aynı şekilde kapılıyor ve yıllar sonra o adamdan da ayrılınca yediği haltlara rağmen yıllar boyu kahrını çeken çocukluk arkadaşıyla evleniyor, mutlu mesut yaşıyor ve bu çok normal birşey" ohh ne ala memleket. Hadi ordan be çakma yazar seni.
Bukre
6.4/10
· 16,3bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
23
MsGalandarova
Gitmeli miyim Kalmalı mıyım'ı inceledi.
280 syf.
·
12 günde
·
7/10 puan
Hakan Mengüç'ün ikinci kitabını da okudum ve tıpkı ilkinde hissettiğim şeyleri hissettim. Evet narsisizm hakkında söyledikleri, durum değerlendirmeleri güzeldi, fakat yine bana yetersiz geldi. Tam olarak nasıl hissettirdiğini de çözemiyorum. Galiba yazarı insan olarak sevdiğim için net bir şey söyleyemiyorum. İsteyen alsın okusun diyeceğim yine, çünkü narsisizm hakkında bilgilerimizi tazeliyoruz, etrafımızdaki eşimiz dostumuz hakkında yeniden fikir sahibi oluyoruz ve belki de narsiste kendimizden parçalar buluyoruz. Şahsen ben buldum. Kendini dünyanın merkezi sanan Ertanda da, egoist Aleynada da. Maalesef. Allah'tan eskiden daha beterdim de bununla avutuyorum kendimi. Söyleyeceklerim bu kadar. Teşekkürler.
Gitmeli miyim Kalmalı mıyım
Okuyacaklarıma Ekle
12
MsGalandarova
Psikiyatrist'i inceledi.
416 syf.
·
6 günde
·
Puan vermedi
Wulf Dorn'un meşhur bir yazar olduğunu hepimiz biliyoruz. O yüzden mükemmel bir istekle kitabı elime aldım. Bu günedek okumamamın sebebi tamamen benimle ilgili. Bu tür film olsun, kitap olsun hep zorlanırım. Film olursa, açıp bakamam bile. Her neyse konumuz bu değil. Kitap çok güzel, çok akıcı, çok etkileyici, çokça da kasvetli benim deyimimle. Fakat şunu da söylemeliyim ki, Şizofren( J.K) gibi veya Tabu gibi etkilemedi beni. Ama tüm hafta boyunca metroda, otobüste, iş aralarında ve sonunu da evimde dinlenerek keyifle okudum. Tabiki de tavsiye ediyorum. Aksi düşünülemez (◠‿・)—☆
Psikiyatrist
8.7/10
· 5,6bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
17