1000Kitap Logosu

Ben Sevilmeye Değerim

Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana gerçekten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Hep yanımda kal VANeSsA kraliçemmm😍😍❤️❤️❤️❤️
1
7
Zor insanları severim. Asık suratlıları... Huysuzları... Ve müşkülpesentleri... Hemen arkadaş olmaya çalışanlardan hiç hazzetmem. Herkese gülücük saçanları samimiyetsiz bulurum. Herkese saçtığı gülücüklerden bana saçmasa da olur. Sevilmeyen insanları severim ben. Az insan kabul edenleri hayranlıkla izlerim mesela. Onlar tarafından kabul edilmeyi iple çekerim. Onların dostluğu mühimdir benim için. Zor insanım ben. Asık suratlıyım. Huysuzum. Ve müşkülpesentim. Gülüşüm değerlidir benim, ancak değerlilere veririm. Az insan severim. Sevdiklerimden zor vazgeçerim. Kazanmak zordur benim için. Kaybetmek daha zor. Kaybetmeyi hiç sevmem. Değerlidir benim dostlarım, kaybedemem... Zor insanım ben. Bir o kadar da kolay. Kolayca düşman edinirim, ama dostlarım sayılıdır benim. Bir elin parmakları kadardır. Onları kaybetmek, parmağım kopmuş kadar canımı acıtır. Bazı parmaklarım eksiktir benim. Kopmuş, ama kabuk bağlamıştır. Zor insanım ben. Keşke kolay olsaydım.
1
66
Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana gerçekten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Hep yanımda kal!
10