Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Çırak, "Onları yıldızlara göndeririz." dedi. "Eski dinler ve ayinleri okumuştum. Biz cesetleri göstermeyiz ve 'dua' etmeyiz. Tanrılara inanmıyor olabiliriz fakat gemide hapsolmuş haldeyken ve evrenin ötesine doğru sürüklenirken, önümüzdeki sonsuzluğun güzelliğini görebiliyorduk."
Beth Revis
Sayfa 148 - Olimpos
"Nasılı önemli değil." dedim. "Sadece Godspeed'in yeni liderinin eski lideri gemiye alıp almayacağını bilmek istiyordum." Bir an duran Bartie, yüksek sesle güldü. "Süper! Sana ne diyeceğim, buraya nasıl geleceğini bulabilirsen, sana bir parti hazırlayacağım." "Pastayı pişirmeye başla." dedim. Ağzım kulaklarıma varıyordu. "Çünkü çoktan geldim."
Beth Revis
Sayfa 300 - Olimpos
Marae sessizce yanıma geldi. "Hala senden korkuyorlar," dedi. "Geçmişten korkuyorlar. Hala Bilge'yi hatırlıyorlar." "Bu yeterli. İşe yaradı , öyle değil mi?" İşe yarayıp yaramadığını bilmiyordum çünkü şu an onları evlerine göndermek için sesim yeterince otoriterdi fakat kapalı kapıların ardında benim hakkımda ne konuşacaklardı?
Şimdi tüm dünya benimdi fakat o yoktu ki...
1
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.