1000Kitap Logosu
Kimseye minnet etmek istemiyorsan paranı iktisatlı harca. Bir dana binlerce inek arasından kendi anasını nasıl seçer ve bulursa, insanın yaptığı iyilik ve kötülükler de eninde sonunda gelir onu bulur. Babalarınıza iyilik edin ki, oğullarınız da size iyilik etsin..
180 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Çok severek bir solukta okuyup bitirdiğim bir kitap yorumunu daha sizlerle paylaşıyorum. Kitabı sizlerinde çok severek okuyacağından eminim. Kısa hikayelerden oluşan ve çok anlamlı sözlerin bulunduğu bir kitap. İçerisinde ki hikayelerin hepsi birbirinden anlamlı ve güzel. Kitabın konusuna gelecek olursak hikayeler ve sözler iyilik üzerine yazılmış bunun yanında harika motivasyon sözleri var. Herkesin kendine bir iyilik yapıp bu kitabı okumasını kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kendine Bir İyilik Yap
Okuyacaklarıma Ekle
İşte tam bu esnada Nizamülmülk sahneye çıktı. Alp Arslan'ın hücuma geçmekte tereddüt ettiğini gören Bilge Vezir, savaş elbisesi giydi ve Alp Arslan'ın vadi içerisinde dağılmış ordusunu savaş düzenine soktu. Ardından Alp Arslan'a dönerek, "Horasan'da senin için böyle bir ordu hazırladım ki bunlar seni hiçbir zaman yalnız ve yardımsız bırakmaz. Bu ordunun erleri âlimler ve zahidlerdir. Bunlar gece gündüz senin zaferin için hedeften şaşmayan dua okları atarlar. Tereddüdü bırak ve hemen askerlerin hücuma geçmesi için emir ver." dedi.
1
...
268 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.