Bi Poşet Kitap'ın Kapak Resmi
Bi Poşet Kitap yorumladı.
Palandökenli, Olasılıksız'ı inceledi.
12 Eki 08:26 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Olasılıksız çok iyi bir kitaptır. Okumayanlar çok şey kaybedecektir. Çok iyi yazılmıştır. Zeka arttırır. Bence mutlaka ve mutlaka okuyun ...... .

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Mücahid, Tutunamayanlar'ı inceledi.
13 Eyl 22:43 · Puan vermedi

Henüz okumadım ama herkezden duyduğum bir kitap büyük bir heves ve heycanla okumaya başlıcam inşaalah..inceleme heralde okuduktan sonra olur şimdi bişe diyemicem

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Öznur Yılmaz, Zaman Makinesi'ni inceledi.
 14 Ağu 23:26 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Başlangıç için iyi bir kitap mıydı emin değilim. Ama çoğu fikrinin gelecekte olması muhtemel şeyler olduğu düşüncesindeyim. Hikayesi çok güzeldi. Başları biraz karmaşık gelsede okunması gerekenlerden biri diyebilirim.

Bi Poşet Kitap bir yorumu yanıtladı.

Tavsiye lütfen.
Selam arkadaşlar :) Benim için mühim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Kitap okumaktan nefret eden, daha önce hiç bir kitabı bitirmemiş olan bir arkadaşım var.Defaatle kitap okuması için tavsiyede bulunsam da dik başlılığı yüzünden netice alamadım maalesef çünkü sevmiyor bir de erkek olduğundan mıdır nedir inat ediyordu, ikna edemiyordum. :) An itibariyle onu kitap okumaya ikna ettim sayılır yalnız kitabı seçmekte zorlandim. Okuyacağı kitabı ben sececeğim çünkü. Ve arkadaşım duygusal konuların ağır bastığı bir kitap olmasin diye tembih etti.Çabuk sıkılan bir yapısı var kitabın üslubu akıcı olmalı.Kitabı beğenirse devamı gelir diye umuyorum. İlk kez kitap okumaya başlayacak olan birisine siz hangi kitabı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler .

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Bi Poşet Kitap yorumladı.
Bi Poşet Kitap, Hepimiz'i inceledi.
18 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Sürekli nerede ve ne yapıyor olduğunuzu anlamaya çalışarak bir hayat geçirdiğinizi düşünün, gözünüzü bir açışınızda ağustos ayıyken bir sonrakinde aralık ayında olduğunuzu. . Sürekli yapmadığınız şeyler yüzünden cezalandırılıp neden insanların sürekli yapmadığınız şeyleri yapmışsınız gibi yalan söylediğini anlamlandıramadığınızı.. Etrafınızda sizi tanıyor gibi davranan, daha önce hiç görmediğiniz birçok insan olduğunu. . Sürekli bir şeyler yaşamak için koşuşturmak zorunda olduğunuzu, her zaman çok kısıtlı bi vaktiniz olduğunu.. O kadar ki hamileliğinizi yaşamadan bir çocuğunuz olduğunu öğrenip onun için mücadele etmeniz gerekiyor. Yalnızca birinin hayal gücünün ürettiği bir kişilik olduğunuzu öğrenmek ne kadar çılgınca gelirdi! Ben okurken bile inanamadım, bedenimi benden başka bir sürü kişiliğin de kullandığını düşünmek hayatım benden çalınıyor gibi hissettirirdi herhalde. Okuyun derim, zaten bir çırpıda okunup bitirilebilecek akıcılıkta, özellikle de benim gibi çoğul kişilik vakalarına meraklıysanız.