Bi Poşet Kitap'ın Kapak Resmi
Bi Poşet Kitap bir yorumu yanıtladı.

Kış Okuma Şenliği Başladııı! Listeme göz atmak için tık :)
http://biposetkitap.blogspot.com.tr/...igi-2018-listem.html

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Palandökenli, Olasılıksız'ı inceledi.
12 Eki 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Olasılıksız çok iyi bir kitaptır. Okumayanlar çok şey kaybedecektir. Çok iyi yazılmıştır. Zeka arttırır. Bence mutlaka ve mutlaka okuyun ...... .

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Mücahid, Tutunamayanlar'ı inceledi.
13 Eyl 2017 · Puan vermedi

Henüz okumadım ama herkezden duyduğum bir kitap büyük bir heves ve heycanla okumaya başlıcam inşaalah..inceleme heralde okuduktan sonra olur şimdi bişe diyemicem

Bi Poşet Kitap yorumladı.
Öznur Yılmaz, Zaman Makinesi'ni inceledi.
 14 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Başlangıç için iyi bir kitap mıydı emin değilim. Ama çoğu fikrinin gelecekte olması muhtemel şeyler olduğu düşüncesindeyim. Hikayesi çok güzeldi. Başları biraz karmaşık gelsede okunması gerekenlerden biri diyebilirim.

Bi Poşet Kitap bir yorumu yanıtladı.

Tavsiye lütfen.
Selam arkadaşlar :) Benim için mühim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Kitap okumaktan nefret eden, daha önce hiç bir kitabı bitirmemiş olan bir arkadaşım var.Defaatle kitap okuması için tavsiyede bulunsam da dik başlılığı yüzünden netice alamadım maalesef çünkü sevmiyor bir de erkek olduğundan mıdır nedir inat ediyordu, ikna edemiyordum. :) An itibariyle onu kitap okumaya ikna ettim sayılır yalnız kitabı seçmekte zorlandim. Okuyacağı kitabı ben sececeğim çünkü. Ve arkadaşım duygusal konuların ağır bastığı bir kitap olmasin diye tembih etti.Çabuk sıkılan bir yapısı var kitabın üslubu akıcı olmalı.Kitabı beğenirse devamı gelir diye umuyorum. İlk kez kitap okumaya başlayacak olan birisine siz hangi kitabı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler .

Bi Poşet Kitap yorumladı.