Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Hayalin ne zaman gerçekleşeceğini soruyorsunuz. Gerçekleşmesine gerçekleşecek, ama önce insan için yalnızlık devrinin sona ermesi gerekiyor.” “Ne yalnızlığı?” diye sordum. “Her yerde, hele yüzyılımızda alıp yürüyen yalnızlığı kastediyorum. Ancak henüz vadesi yetmedi bunun…...
Fyodor Dostoyevski
Sayfa 405 - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları 29. Basım(2022l
152 syf.
7/10
·
Beğendi
·
23 saatte okudu
Küçük bir hayalin büyük başarısı
Bir martı var, adı Jonathan. O diğer martılardan biraz farklı çünkü hayalleri var. Diğerleri gibi sabahtan akşama kadar balıkla kuru ekmek peşinde değil. Hedefi, en iyi nasıl uçabilirim; en yükseğe nasıl çıkabilirim derdinde. Diğer martılara göre Jonathan normal değil. Onlara...
Bu yaratıklar dünyayı çoktan elegeçirmiş peki ya tayfamı herkes yaşıyor çukura düşen olric bile. Tek yapmam gereken herşey normal gibi davranmak.
Pulları sanki her an renk değiştirir gibi hareket eden bu sürüngesi yaratıkların amacı neydi. Gözlermi yukarıda açttığımda sanki hiçbirşey yaşanmamış gibiydi zamanda gerimi gitmiştim herşeyi hatırlar gibiyim pullu şerefsiz nerdeydi beni neden gönderdi neyapmalıydım.
Seni yukarı göndericez ama önce görmen gerek. Dedikten hemen sonra hafızamın içerisine dökülen görüntüler beni öyle ürküttüki hafızamı kaybettim mk nerdeyim ben dedim kendi kendime hemen ardın dünyadaki hemen hemen tüm önemli insanların kılığına giren bu yaratılar nereden gelmişler ve burada ne arıyolardı.
23471
706 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.