Güler K., bir alıntı ekledi.
17 Nis 23:22 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İnsan zulme nasıl alışır bilemiyorum. Aklım havsalam almıyor.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 147)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 147)
Güler K., bir alıntı ekledi.
17 Nis 22:44 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Dert bir değil, bindir... Öyledir hastane bahçelerinde. Çünkü mesele hasta olmak değil, hastaneye düşmektir.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 85)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 85)
Güler K., bir alıntı ekledi.
17 Nis 00:20 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İnsan insana güvendi mi daha kolay oluyor her şey. Bizim en büyük sorunumuz birbirimize güvenmememiz galiba. Kimseye güvenmediğimiz için diken üstündeyiz sürekli. Hep kötü bir şeyler olacakmış gibi tetikteyiz. Oysa güvensek birbirimize, her şey daha kolay olacak.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 70)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 70)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 23:36 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İnsan bazen bazı şeyleri gözünde çok büyütüyor. Hastane, doktor... Hepsi bir yere kadar işte. Öyle gözünüzde fazla büyütmeyin. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Doktorların da yok. Biz öyle sanıyoruz. O acil denilen yere girdik mi, diğer kapıdan sapasağlam çıkalım istiyoruz ama insanın her istediği olmuyor işte.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 64)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 64)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 23:24 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İnsan neye isterse ona inanır. Kendini mutlu edecek şeylere daha çok inanır.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 62)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 62)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 23:14 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Bir gün ölüp gideceğiz ama hiçbirimiz ölümlüymüşüz gibi davranmıyoruz. Sonsuza kadar buradayız sanıyoruz. Unutmasak, ölümlü olduğumuzu yani, dünya gülistan olur.
Gerçekten ölüyoruz. Her gün ölüyoruz. Az az, parça parça. Ama ölüyoruz. Bildiğin ölüyoruz ya. Değmez küs kalmaya.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 44)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 44)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 17:31 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Hayat paradan ibaret değil. Bazen bir gülümseme dünyanın en değerli hazinesinidir... İnanın öyledir.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 21)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 21)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 16:20 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İnsanın en güzel yeri çocukları. Bir çocukluğu, bir de çocukları. İnsanın canavara dönüşmeden önceki son hali.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 14)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 14)
Güler K., bir alıntı ekledi.
16 Nis 16:15 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kazım Koyuncu
Hayatı politikacılar yönlendirmiyor. Doktorlar, sanatçılar, mühendisler... Bunlar yönlendiriyor hayatı. Aptallar sadece yönetiyor.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 11)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 11)
Maviye Meftun, bir alıntı ekledi.
08 Ara 2017

Gerçekten ölüyoruz.
Her gün ölüyoruz.
Az az, parça parça.
Ama ölüyoruz.
Bildiğin ölüyoruz ya.
Değmez küs kalmaya.

Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 45)Biyopsinin Dondurma Üzerindeki Etkisi, Birol Tezcan (Sayfa 45)