DESERTİ/GamDağlarınaÇıkıpNaralarAtmalıyım

DESERTİ/GamDağlarınaÇıkıpNaralarAtmalıyım
@deserti
dünya
6 okur puanı
Şubat 2024 tarihinde katıldı
Sabitlenmiş gönderi
Son günüme kadar Kalp durana kadar Aşk mezara kadar (Sakın haa gitme) Beni unutma Unutma inşallah Unutursan kahrolurum Dilerim öyle olmaz
Reklam
Fatma Barbarosoğlu: “Seküler kesim doğal bir karşılaşma zamanı ve mekânı inşa etmiyor başörtülü öznelerle. Ya adının önüne bir sıfat yerleştirip köylü diyor ya da adının sonuna bir sıfat ekliyor: TEYZE! 28 Şubat’a giden süreçte Siyaset Meydanı’nın daimî öznesi olarak “köylü aydın kadın” kontenjanına yerleştirilmiş Gönül Hanım vardı mesela. Sonra reklam filmlerinde de oynadı. Köylüye zorla Batı müziği dinleterek modernleştirmeye çalışan zihniyet, başarısının meyvesi olarak selamlamak istiyor.
Amerika’lı ünlü Profesör Jeffrey Sachs: “İsrail sürekli savaş suçu statüsündedir, soykırım statüsündedir, utanmaz, pişmanlık duymaz, hakikatten yoksundur… Hükümet içinde cani bir çetedir. Onlar fanatikler. Durmayacaklar. "

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Kuş uçmaz, kervan geçmez bir yerdesin. Su olsan kimse içmez, Yol olsan kimse geçmez, Elin kızı ne anlar senden? Çın çın ötüyor yüreğimin kökünde şu dünyanın ıssızlığı. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir yalnızlığı!
DUA / I Allahım! «Akidemi» «sorunlarım»ın elinden kurtar ve koru! Rabbim! Bana sorumluluktan kaçan inanç ucuzluğuna karşı dayanma gücü ver!
Reklam
“ yolcunun dinlenmesidir ölüm, her işin sonudur.” Ya da başlangıcıdır inanan için
Biden itiraf etti! Ormanları ve evleri lazerle yaktıklarını ve çatısı mavi olan evlerin lazerden etkilenmediğini ağzından kaçırdı
Yahya Sinwar'dan ÖNEMLİ açıklama: - Endişelenmeyin, İsrail şu an tam olmalarını istediğimiz noktada! Senin Allah'ına kurban... Akıllı hareket eden, sabr eden, doğru strateji ile hareket eden müslümanlar kazanacak! FİLİSTİN' E ÖZGÜRLÜK
Reklam
Sırların gönlünde gizli kalırsa, murâdın çabuk gerçekleşir. Tohum toprağa gizlenirse yeşerir... Hz.Mevlâna
Göz seni görmeli Ağız seni söylemeli
Sayfa 119 - Diriliş Yayınları İstanbul 29. Baskı
1224 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Kurucu Kitap
"Mukaddime; ünlü İslâm devlet adamı, âlim, tarihçisi İbn Haldun'un 1377'de kapsamlı bir dünya tarihine giriş olarak yazdığı abidevî eseridir. Kitap, tarih ve sosyoloji felsefesinin genel meselelerine ansiklopedik ayrıntılarıyla girmekle birlikte, kendi içinde bir bütün oluşturması özelliğiyle şimdiye dek bilinen en iyi çalışmadır.
Mukaddime
Mukaddimeİbn-i Haldun · Dergah Yayınları · 2016852 okunma
1224 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Mukaddime
Mukaddimeİbn-i Haldun
9.3/10 · 852 okunma
59 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.