• Bundan bir kaç gün önce belki de hafta olmuştur tam hatırlamıyorum Samsung bir reklam yayınladı. Reklamda bir adamın telefonla uğraştığı ve eşini önemsemediği kadının da bu durumdan şikayet ettiği gösterildi. Kadın gelip bir şeyler konuşmak isterken adam onun yüzüne bile bakmıyordu. Şimdi ise Diyanette farkındalık oluşturmak için bir video yayınlamış ve kadın kek yapıyor çay getiriyor eşi yüzüne bakmıyor. Aslında verilmek istenen mesaj aynı anafikir de aynı. Fakat diyanet diyince fitne arayanlar topluluğu bu işi hemen çevirip kadın hizmetçi mi diyor?

  Cahil insanlar topluluğuna sormazlar mı GELİN EVİ denilen saçma programda gelinler şu yemeği güzel yaparım, evi en güzel ben temizlerim, en güzel koca benim, kocamın parasını yerim yarışlarına girerken neredesiniz?

  Cahil insanlar topluluğa sormazlar mı GELİNİM MUTFAKTA adlı saçma sapan programda gelinlerin yaptığı yemeğe saatlerce yapılan rezil yorumlar ve aptalca tartışmalar yayınlanırken neredesiniz?

  Evlenmeye gelince ben eşimi mutlu ederim her yemeği yaparım ona şunu yaparım bunu yaparım diye ahkam kesersiniz. (Bunlara kötü demiyorum asla bunlar olağan şeyler) ama konu diyanet olunca renginizi değişirsiniz.

  Sen istediğin gibi programlar yayınlayanları izliyorsan, İstediğin gibi kadını yerden yere vuran korumasız, (SEN ANLAT KARADENİZ ve niceleri) cahil gösteren diziler yayınlayan kanallara para kazandırıyorsan o zaman gözüne batmıyorsa buna da yorum yapmaya hakkın yok.


  Son olarak şundan eminim ki o eleştirileri yapan erkekler eşinin yaptığı yemeği yerken yaptı ya da annesinin demlediği çayı yudumlarken.. Eleştiriyi yapan kadınlarda eşlerine yemek yaparken ya da çay doldururken..

  Kendinize gelmeniz dileğiyle..

  Haber: https://m.ensonhaber.com/...-spotu-tepki-topladi