Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
her doğan güzelliğin bir ucunda aptallık öbür ucunda o kambersiz geçen düğün
Öyle sevilesi yanlarını sevip, sevilmeyesi yanlarından kaçan birini istemiyor. Aşk dediğin iyi günde kötü günde, normallikte ve delilikte, düğün pastası yerken de, yanında avuç avuç sakinleştirici alırken de...Belki de deliler bu yüzden biriyle çıkmakta zorlanıyorlar, diye düşünüyor; çatlak olduklarından değil de, imkansız aşkı aradıklarından.
Baba Ve Piç
Baba Ve Piç
Yüz bin Leyla doğar alemde her gün, Senin aradığın zevk, sefa düğün. Tutacağın işi önceden düşün; Daha ilk adımda nedamet etme.
Neyzen Tevfik
Neyzen Tevfik
“Sen, zamanla yaralar iyileşir, duvarlar insanı saklar sanıyorsun, ama öyle değil, öyle değil. Bir şey insanın yüreğine yerleşince kimse onu yerinden sökemez!” 🪄Federica Garcia Lorca 📚Kanlı düğün
Türklerde toplu olarak yemek yeme geleneği oldukça eskilere dayanmaktadır. Doğum, ölüm, düğün, bayram gibi özel günlerde hısım, akraba, eş, dost ile kurulan sofralarda topluca bulunmak Türk kültüründe her daim önemsenmiştir.
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.