Giriş Yap
furuğğğ
@durumsoyut
Hayatını vazgeçtiklerin belirler. Bu yüzden bir karar alirken neyi seçtiğinizden ziyade,nelerden vazgeçtiğini sorgula. Anotole France Kitap Dünyam... instagram.com/cooffeekitap?igshid...
Bir ilaç içsem bari diye düşündüm, Biraz kolonya sürünsem, Ferahlasam, pencereyi açsam. Şöyle bir şey yazdım sonra: Yağmur, çamurlu bir elbise dikiyor şehre Sıkılıyoruz hepimiz bu çamurlu giysinin içinde. Berbattı, Bir şiire böyle başlanmazdı.
1 yorumun tümünü gör
Reklam
Sokraktes hala haklı
Yazı insanların hafızalarını köreltti, onları tembelleştirdi... Gençler artık çok şey duyuyor ama hiçbir şey öğrenmiyorlar. Görünürde bilgili olsalar da temelleri boş.
Safsatalar bebek ağlaması gibidirler: Başkalarınınkine karşı hassasken kendimizinkine karşı özel bir duyarsızlığımız var.

Okur takip önerileri

☾☆Kübra Öztürk☾☆
@kubraoztrk11furuğğğ ile benzer
filiz
@filizgaladrielfuruğğğ ile benzer
Zeynep
@zeynep_ercanfuruğğğ ile benzer
Daha fazla göster
En çok da korkuyor: Başka doğruların varlığından, yanılmaz tanrıların yokluğundan korkuyor. Giderek karmaşıklaşan bir dünyayı, Giderek kısalan cumlelerle anlamak istiyor. Bilgi Çağı 'nda cehaletin verdiği mutluluğu arıyor.
Ekmekten başka beklentisi olmayanların l, iktidardan başka gayesi olmayanların tarafından yönetildiği yerlerde, safsata bilgisi de ise yaramayan bir süper güç gibi kalıyor.
Reklam
2
125
1.242 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42