Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Dünyasının veya Çizgisinin dışında onun için her şey boşluktu, yo, boşluk bile değil, çünkü boşluk Uzay demektir; daha doğrusu hiçbir şey mevcut değildi.
Çünkü Krallığınıza girerken görme duyum sayesinde fark ettim ki, halkınızdan bazıları Çizgi, bazıları Nokta, bazı çizgiler de diğerlerinden daha uzun . . . "Olanaksız bir şeyden söz ediyorsun, " diye sözümü kesti Kral, "hayal görmüş olmalısın; çünkü bir Çizgi ile...
-bir Kadına çarpmak, mutlak ve ani bir ölümden başka ne getirebilir? Ayrıca bir Kadın görünmez olduğunda ya da sadece donuk bir nokta olarak gözüktüğünde en dikkatli kişilerin bile kendilerini bir çarpışmadan her zaman sakınmaları nasıl da zor olmalı.
Geri dönebileceği bir durumdayken bir kadının kızdırılmaması gerektiği çok açıktır.
Kadınların gezip dolaşmaya çıktıklarında oğullarından veya hizmetkarlarından biri ya da kocaları tarafından izlenmesini zorunlu kılmış, bazıları da dinsel bayramlar dışında Kadınları bütünüyle eve kapamıştır. Ama Dairelerimizden ya da Devlet Adamlarımızdan en bilge olanları,...
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.