Giriş Yap
320 syf.
·
10 günde
·
Puan vermedi
Yıldızlar Arası Dinlenme Tesisi
Son zamanlarda okuduğum en absürt kurguya sahip kitaptı. Kurguda özellikle NASA ile bölümlerin eksik, çiğ kaldığını düşünüyorum. Kafamı dağıtayım biraz diyerek başladığım kitabı gülümseyerek okudum. Neticede kafam da dağıldı. Yazarın anlatımı ve mizah anlayışını sevdim. Fırsat bulduğum ilk anda yazarın diğer kitabını da almayı düşünüyorum.
Yıldızlar Arası Dinlenme Tesisi
8.2/10 · 63 okunma
Reklam
384 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
En sevdiğim yazarın mükemmel bir kitabını daha bitirmiş olmanın hem mutluluğunu hem hüznünü yaşıyorum. Anlatımı yine çok güzeldi, ele aldığı konu, gerçekten “aile olmak” ve bunun hakkında yazılmış onca sayfa beni çok etkiledi. Aynı zamanda bir genç-yetişkin kitabı olduğu için eğlenceli bir şekilde hızlıca okunuyor. Tavsiye ederim, çok güzeldi ve çoğu konuda gözlerinizi açacak.
375 syf.
·
6 günde
·
Puan vermedi
Ay Günlükleri Serisi; Cinder, Scarlet, Cress, Winter, Levana ve Uzak Yıldızlar kitaplarından oluşan güzel ve uzun bir macera... Tamam tamam çok uzun. Hepsini arka arkaya okumaya çalıştığım için biraz sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Özellikle Winter, hiç bitmeyecek sandım. Ve Uzak Yıldızlar'da birkaç şey dışında diğer kitaplar da işlenen konuları tekrar okudum. Ama yine de tüm bunlara rağmen Rampion tayfasına bir teşekkür borçluyum. Bana güzel bir macera yaşattığı için. Onlarlayken çok şey öğrendim. Cinder, İko, Kai, Thorne, Scarlet, Wolf, Cress, Jacin ve Winter sizi unutmayacağım çocuklar. ♡
320 syf.
·
53 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Doktor watson adamdır.
Sherlock Holmes maceralarını Doktor Watson eşliğinde takip etmek ve gizemin içinde dolaşırken Doktor Watson gibi kendi kendine öz eleştiri yapıp kuyaslamalarla geçen bir süreçti. Bir kaç basım hatası olsada ben çok sevdim. Hemen gidip diğer kitaplarıda aldım.
Reklam
60 syf.
·
8/10 puan
Merhabalar bugünün ikinci incelemesi ile karşınızdayım. (Bu kitap
Abdurrahman Seyhan / YAZAR
beyin yazdığı ve
Serap Tiryaki
düzenlediği çekilişten kazandığım kitap. Sık sık çekilişler düzenleniyor. Haberdar olmak istiyorsanız takip edebilirsiniz.) Şimdi bu nadide eseri övelim bakalım; Övgüyü kesinlikle hakkediyor bu yoğun tempolu sınav döneminde yorgunluktan ve çoğu zaman beni karamsarlıktan kurtaran bir nebzede olsa dünyadan uzaklaştıran bir kitap oldu. Kitap sayfa sayısı az fakat içinde keşfedilmeyi bekleyen bir dünya var. Kitabı okurken sanki ben yazmışım gibi hissetim. Dili sade ve samimi idi. Sanki yazarla sohbet ediyormuşum yazar benim baktığım yönde çok farklı anlamlar çıkarıyormuş ve bana bunu anlatıyormuş gibi hissetmeme neden oldu. Kendime karanlığın ardında tıpkı bir aydınlık gibi dost edindim. Bu kitabı♡okumaya başlayan insanlar olur ya hani ne önerirsinde okumaya alışırım derse. Cevabım belli. Bir sonraki incelemeye dek, #Okurkalın Hoşcakalın Sevgilerle Elif♡
Dut Ağacının Altında
9.2/10 · 70 okunma
·
2 yorumun tümünü gör
Reklam
2
1000
10bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42