Giriş Yap
Esteban
@esteban
Dünya, diğer tüm canlılara âittir; insanlar burada geçicidir.
57 syf.
8/10
Evlat olsan sevilmezsin Kafka! Zaten sevilmemiş. Böyle bir mektubun değil yarısını onda birini yazsam evlatlıktan reddedilirdim. Her baba-oğul ilişkisinin ızdırabını çeken oğullara şiddetle okunması salık verilir. Hatta ve hatta uyuzluğuna babanıza hediye edin dumura uğrasın, inme geçirsin! (Bir babaya oğlu tarafından verilmemesi gerekenler listesinde birinci sırada bu kitabın olduğuna hiç kuşkum yok.)
Babaya Mektup
Babaya Mektup
7.8/10 · 30,7bin okunma
112 syf.
5/10
Yeni ve genç bir yazar. Hikâyelerindeki kişileri öldürmeyi seviyor. Bir an beni de okurken öldüreceğini sandım. Olaylar silsilesi çok çabuk gelişip bitiyor. Biraz daha irdelese iyi sonuçlar çıkabilirdi. Yazdıkça açılacak yazarlardan.
90 syf.
7/10
Jaguar yayınları enteresan kitaplar çıkarıyor. Şaşırtıcı bir şekilde beğendim kitabı. Beklentisiz okumaya başlarım genelde. Bu kitap tutmuş beğenmeliyim, bu kitap tutmamış beğenmemeliyim diye bir düsturum yok. Sürpriz bir kitap oldu benim için. Okuyalım, okutalım türünden...
464 syf.
4/10
Filmini izle daha iyi. Filmini beğenmiştim. Senaryo okur gibi diyalog okudum boyuna. Serinin ilk kitabı olması sebebiyle bir acemilik var. Sanırım tutup tutmayacağı da bilinmediğinden midir nedir çok basit geldi metinler bana. Edebi hiçbir manevra göremedim. Sıkıldım okurken. Kuzuların Sessizliği ses getirdiği için herhalde o iyidir.
92 syf.
10/10
·
Beğendi
Birkaç zamandır durmadan bu yazarı duyuyorum çok iyi diye. İlk kitabıyla başlayayım dedim ki iyi de yapmışım. Size şimdi fazla kafa ütülemeden Şule Gürbüz'ü nasıl övsem ne yapsam diye düşünüyorum. Alın okuyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu kitabı okuduğunuzda belirli bir...
Kambur
Kambur
7.7/10 · 4.541 okunma
23413
128 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.