Elif dereli, Lacivert'i inceledi.
2 dk. · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

Lacivert #okudumbitti
Gizli bir birlik için çalışan James ve aile baskısından evden kaçan Beren ıssız ve karanlık bir yolda karşılaşırlar.
Beren Hayali bile imkansız olan teknolojik her şeyin olduğu bir sığınakta tutsak edilir. Lacivert Beren'i korumak için kurallara karşı gelir ve olaylar başlar. Merak uyandıran aksiyonu bol bir kitap olmuş.
Bu hikayeyi wattpad de okumaya başladığımda ismi çok ilgimi çekmişti kesik kesik bölümler olsa da okudum. Kitabını aldığım zaman tamam işte tam manasıyla okuyup bitireceğim dedim ama nerde kitabın devamı varmış hal böyle olunca ne diyoruz sevgili yazarım @t.y.mazer en yakın zamanda 2 kitabı istiyoruz lütfen çok ara vermeyelim. Teşekkürler @ephesusyayinlari #elifingizemlikutuphanesi

Bioguz, Z Raporu'yu inceledi.
11 dk. · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitabı beynim bulaşık teline döndüğü sıralarda okuduğum için ilk yarıda bırakmıştım ve araya başka bi kitap sokmuştum. Sonra tekrar bu kitaba döndüğümde aslında sıkıcı olmadığını gördüm. B harfiyle başlayan filmler bölümü beni çok etkilemişti..

Ahsen Turkmenli, Gün Işığım'ı inceledi.
12 dk. · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitap ilk başlarda sıkıcı gelse de okumaya devam ettikce muhteşem bir hal aldı. Çok güzel bir kitap. Sonunda resmen ağladım çok hüzünlüydü. 2.kitabı okumak için sabırsızlanıyorum !

Ozan KILIÇ, Arzın Kapısı Kudüs - Mescid-i Aksa'yı inceledi.
22 dk. · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 10/10 puan

Gezi rehberi olarak degerlendirebileceginiz bir kitap . Güzel ve akıcı olmasının yanında tarihi özelliği ile büyüleniyor insan ... Tabi bu kadar güzellikte nazar değmemesi için olumsuz bir yön olarak bazı kißiler hakkında ki bilgilerin tekrar tekrar yer verilmesi birde yaşamış bizzat şahit olunmuş gibi anlatılması dışında pek te bir olumsuzluk yok aslında ...
Bence herşeye rağmen herkes okumalı ve kitapliginda bulundurmalidir ...Olur da bir gün Kudüs'e gitmek nasip olursa mutlaka yanimda bulunduracağım ve bulundurulması gereken bir kitap

Bioguz, Mavi Ev'i inceledi.
31 dk. · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitap okumuyorsunuz da film izliyorsunuz sanki. Öyle heyecanlı, gerilimli, sürpriz sonlu.. Gene lisede bi derste bitirmiştim diğer sayfaya geçmek için can atıyordum resmen :)

Emrah DEDE, Son Hafriyat'ı inceledi.
31 dk. · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

“Kafanız tedbir almaya yönelik çalıştığına göre, bana söyleyebilir misiniz? Amiriniz, şahsı, neden bacağından vurmadı?”
“Tarz meselesi.”
“Nasıl yani?”
“Amirimiz eski futbolcudur. Bacağa kurşun sıkmaz.”

Emrah DEDE, Her Temas İz Bırakır'ı inceledi.
32 dk. · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Telafisi en güç şey dikkatsizlik sonucu kırılan kalplerdir. İş işten geçtiğinde bütün mazeretler tedavülden kalkar, kıran da kırılan da piç gibi ortada kalır.