• 2019 25 Şubat'lara gelmişiz.Hâlâ yolda ne okuyacağımı düşünürüm,yaşarken.Kendi yolumda.Kendi çabamda.Geceniz iyi,hiçkimseninki hiç olsun dilerim.İçimizden geleni yapmıyor muyduk ne de olsa?
 • https://soundcloud.com/...utside-priscilla-ahn
  Bunu en başa koyuyorum ki senin hediyen bana diye :)

  Bu siteye ilk geldiğimde seni tanımamıştım daha. Geç de olsa tanıştım sonra. O güzel kalbinden bir parça ayırdın bana. Tuttum sakladım kıyamadım hiç bakmaya. Sen şu karanlık gökyüzünün en harika yıldızıydın benim için. Senin o güzel içinden döküldüğünü bildiğim kelimeler bana seni anlatıyordu, senin yüreğinde mevcut bulunan iyiliği, tatlılığı, samimiyeti. Gözlerin göremeyeceği tüm güzellikleri tek tek anlatıyorlardı hepsi. Düşünüyorum şimdi burda o müthiş kalbinin dokunmadığı, sevginin sıcaklığını hissetmeyen kaç kişi kaldı ki acaba şurda? Ben gidecekken burdan yine hissettirdin bana kendini, o güzel varlığını. Gitme demedin, gitmemi istemediğin halde. Ne karar verirsen ver yanındayım hep, dedin. Biliyordun beni, tanıyordun kalbimi. Hep yanımdaydın, yanımdasın da hâlâ. Güç verdin bana çok uzaklardan, üşüdüğümde ısıttın beni sıcaklığınla. Şimdi ne yazsam sana az, şimdi seni anlatacak kelimeleri feda etsem tüm satırlara hepsi eksik. Utanır tüm kelimeler senin güzelliğini anlatmaya yetemedikleri için. Kızmıyorum ben o kelimelere. Zira ben de bir sözcük olsaydım eminim ki yetemezdim seni anlatmaya ablacığım. Kocaman sarılmak istedim sana her zamanki gibi tam şu anda. En güzel hediyeyi verebilmek. Bunu yapamadım belki ama işte bugün tam şu anda sadece senin için geldim. Bugün doğmuşsun sen. Ağustos mevsimim, papatyan seni çok seviyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın ablacım benim. İyi ki tanıdım seni. Şu iyi ki'lerin bile senden daha iyi olması mümkün değil. Hep mutlu ol sen şayet kalbin kadar güzel geçecekse ömrün. Sana bu kadar alışmışken sensiz bir ben düşünemiyorum artık. Sen burdaki kutlamalardan sorumlu en güzel kişi. Şimdi bugün senin günün, sen sadece davetlisin ama bu kutlamanın en güzel davetlisi. Bugün yıldızlar senin için parlasın. Bir yıldız kayarsa bence senin gökyüzünden gitti diye ağlasın. Ama biliyorum ağlamayacak kimse. Dünyanın en güzel tebessümleri bugün edilecek hissediyorum. Ve tam şu anda bu satırları okuyan sen ablacım, görüyorum. Şimdi bugünün en güzel tebessümü senin yüzünde, sana ait. Hissediyorum kalbin sıcacık. Hep öyle kal o şirin tebessümünle, hep böyle kal kalbinin eşsiz güzelliğiyle. Gökyüzüne bak görüyor musun? En parlak yıldız sana göz kırpıyor, tebessüm ediyor ama senin gülüşünün güzelliği onun ışığını söndürüyor, bunu o da biliyor. Yine de ışığını sana vermekten vazgeçmiyor. Çünkü o da seni çok ama çok seviyor. Ama o yıldız seni ne kadar severse sevsin, papatyan kadar sevemeyeceğini de biliyor. Zira papatyanın verecek gerçek bir ışığı olmasa da tüm sevgisini veriyor sana, hep sevgiyle kal diye. Sevgimle, sevginle, sevgimizle kal ablacığım...

  özlem

  Doğum günün kutlu olsun melek kalplim, dostluğun en güzel tanımısın belki de sen. Belki fazla oldu ama neyse :))🌼❤

  Ne diyordu Özlem ablacığım hep, bugün de onu temsilen ben söylüyorum. Davetlisiniz bu güzel kutlamamıza. Dostluğun partisine. Hepinizi bekliyoruz. Bugüne kadar mutlu etmek için o çağırdı bizleri. Şimdi hadi gelin bugün de biz onu mutlu edelim. Yoksa daha görmediniz mi? ;)

  Bu arada veda edip geri geldim diye kızmayın bana nolur, ablacığımı yalnız bırakamazdım ki bugününde. Şu satırlarımdan sonra böyle istisna durumlar söz konusu olmazsa söz veriyorum, gözünüze gözükmeyeceğim hiç yine. Buralarda ne güzellikler dönüyor, asayiş berkemal mi bir de gelmişken bakmadan edemeyeceğim tabi :)

  Bir de bunu bırakayım:
  https://youtu.be/K5KAc5CoCuk
  Dilerim ki geceniz güzel olsun, dostlarım...
  Sevgiyle, tebessümle, umutla ve daima hoşça kalın :)
 • Kadir geceniz mübarek olsun. Allah bütün günahlarınızı affetsin. Hakkınızı helal edin. Üzdüklerim varsa affetsinler. Allaha emanetsiniz can dostlar. Iyi okumalar dilerim... 1k ailesi elveda.