Giriş Yap
Hayvan Hakları Okuma Etkinliği
Hazır tavşan Ralph viral olmuşken ve konu hakkında yanlış ve eksik bilgiler yayılmışken, bu konuda bir bilinçlenme etkinliği hazırlayabilirim diye düşündüm. Katılım olmasa bile en azından sistemde bulunan ancak çok az kişinin okuduğu ilgili kitaplar, çok az insana ulaşan belgeseller ve kaynaklar daha fazla görünür olur belki. Kitaplar; 1-1000kitap.com/kitap/hayvan-deneyl...—232800 2-1000kitap.com/kitap/hayvan-ozgurl...—8954 (pdf var) 3-1000kitap.com/kitap/kafesler-bosa...—49254 (pdf var) Bunlar benim okuduğum ve göz attığım kitaplar. Hayvan haklarıyla ilgili başka kitaplarla da katılabilirsiniz (veganizm de dahil). Kaynaklar; 1-deneyehayir.org (uygulaması da var) 2-etiksecimler.com Belgeseller; 1-Earthlings 2-Cowspiracy 3-Seaspiracy 4- The Game Changers Etkinlik kapsamında okuduğunuz kitap ve belgeseller hakkında inceleme ve yorum yazabilirseniz daha çok insana ulaşabilir.
·
Sırala
Ben de şimdi makyaj malzemelerimi bir uygulama üzerinden sınamıştım, bu etkinlik de üzerine çok güzel geldi, teşekkür ederim :) Kafesler Boşalsın - Tom Regan ile etkinliğe katılmayı çok isterim :)
Rica ederim :)
Harika bir etkinlik!
Hayvan Yemek
kitabıyla katılmak istiyorum 🌿
✨💜✨
Kitap değil ama belgesellerden birini izleyip inceleme yapmak istiyorum, bu etkinliğe de katkım bu yönde olsun müsaade varsa..
Etin Cinsel Politikası
et yemenin politikası mı olurmuş demeyin 🙏🏼 Oldukça ufuk açıcı, tavsiye ediyorum.
Yorum görüntülenemiyor
İnsan hakları var ama benzer bir şekilde neden hayvan hakları yok? sorusunun cevabı da aranıyor literatürde, özellikle son yıllarda... Bu konuda bildiğim Erol hoca var. Buraya linkini bırakacağım. Kendisinin yazdığı makalelerden vb. de faydalanabilirsiniz... mu.edu.tr/tr/personel/ekuyurt...
Beni de ekler misin İrem, kitabı daha sonra belirleyeceğim.
Gary L. Francione
Hayvan Haklarına Giriş
kitabı ile ben de bu güzel etkinliğe katılmak isterim. :))
2
13 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42