Gönderi

Bir dost, bir kardeş güzellerinin sayesinde çok mesudum bugün. :) Okuldan geldiğimde masamın üzerinde bir hediye paketi ile karşılaştım. İçimden de " Allah Allah bizimkiler şimdiden mi almışlar hediyemi ?" diye söylendim. Sonra kenarda duran kargo paketini gördüğümde aklıma hemen 1K geldi. Teşekkür ediyorum güzel insanlar, Sevgili
Betülettaa
Betülettaa
ve bir o kadar değerli Sevgili
pandanın kitaplığı
pandanın kitaplığı
.Bugün ki mutluluğumu kat be kat arttırdığınız için. :) Dediğiniz gibi bir araya gelemesek, seslerimizi duyamasakta sevmek ve sevilmek güzel nimet. :) Doğum günüm için hediye etmiş olduğunuz
Söz Mühendisi
Söz Mühendisi
adlı kitap ve yine sizden bir armağan olan güzel renkli şalı kardeşlerimden bir parça diye memnuniyetle saklayacağım. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle Kalın Güzel İnsanlar! :)
·
50 görüntüleme
Betülettaa okurunun profil resmi
İçimizden ne geçiyorsa onu yaptık. Burada benim kurduğum en güzel arkadaşlık, dostluk,kardeşlik bağlarından biri. Nice mutlu senelere... :))
Ayfer Kadife okurunun profil resmi
İnşAllah mütemadiyen olması dileğimle. :) Var olun.
1 sonraki yanıtı göster
Nurhan Işkın okurunun profil resmi
Nice güzel ve kitap dolu yılların olsun, canım :)
Ayfer Kadife okurunun profil resmi
Çok teşekkür ediyorum, Güzel Abla'm. :)
pandanın kitaplığı okurunun profil resmi
İnşaAllah mutluluğun daim olur. Seninle tanışmış olmaktan emin ol çok mutluyum :) bir araya geleceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyorum, iyiki doğdun :)
Ayfer Kadife okurunun profil resmi
İnan senin kadar bende mutluyumdur sizinle tanıştığıma, inşAllah yollarımız kesişir! :) Teşekkür ediyorum güzel yürekli insan.
1 sonraki yanıtı göster
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.